Új hozzászólás Aktív témák

  • mstills

    tag

    válasz BlackSoft #15 üzenetére

    "Hát 2014-ben van egy alap elvárás, azért már nem fogok több éves játékokkal játszani, ha van sokkal szebb, jobb... "
    Erről a mondatról ez a kép jutott az eszembe. Attól, hogy egy játék szép, még nem következik, hogy jó. Legalábbis nálam nincs egyenesen arányosságban a két tényező, szerencsére a játékosok nagy részénél szintén nincs.

    "Pl a WoW-al is játszanak még sokan, de szerintem már 10 évvel ezelőtt sem volt egy szép játék."
    Tökéletes példa. Wow-ot konkrétan senki sem a grafika miatt játssza.

    "Ki beszélt itt multiról? Egyetlen COD-al sem multiztam, a SP vittem végig."
    Ja, akkor miről beszélünk? A COD egy multiplayer orientált játék, lefogadom, hogy a játékosok nagy része el sem indítja az SP-t, vagy végégvisz egy chaptert és ráun. A 4 órás single csak alibi miatt van benne. Vagy te megvetted 10k-ért a 4 órás story miatt? Fáj olvasni milyen hülyeségeket írsz.
    Ja nem, lewarezoltad, végigvitted a 4 órás singlet és az alapján okoskodsz. Még hogy a single adja el, istenem..

    Multiplayer játékot nem grafika miatt veszünk. Nézd meg hányan játszanak Wow-al, LOL-al, Dota-val, CS-vel és Cod-dal. (és még lehetne sorolni.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák