Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) v!ct0y

v!ct0y
(veterán)

Single az még jó lehet de a multi...

(#2) Doki16 válasza v!ct0y (#1) üzenetére

Doki16
(őstag)

...az még jobb lesz :)

Nem volt befejezve a mondatod :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#3) JoolsNOS

JoolsNOS
(veterán)

Remélem annyit változtatnak az enginen, hogy a saját árnyék látszik. Mindig akkor ábrándulok ki mikor gyönyörű aa fény és árnyék, aztán hiányzik a sajátom.

I5 3570k+ninja3 (4200), Asus P8Z77-V LX, Msi GTX1660 Gaming X 6Gb, 8Gb Corsair 1600, 64Gb Samsung 830 SSD + 480GB SSD, EVGA Supernova 550GS

(#4) ViTaZi válasza JoolsNOS (#3) üzenetére

ViTaZi
(aktív tag)

Azt hiszem ez legyen a legnagyobb bajunk. :P Előrendelve! :U (amúgy az előrendelőknek mikor szokták kihozni a cuccot?)

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#5) akangels

akangels
(tag)

Ettől a trailertől nem vágtam magam hanyatt...MW2 nek sokkal hangulatosabb trailert csináltak....ettől viszont nem érzem úgy h meg kéne vennem (:

(#6) JoolsNOS válasza ViTaZi (#4) üzenetére

JoolsNOS
(veterán)

Amikor megjelenik egyből postázzák, vagy ahogy rendelted.
De tényleg nekem kivágja a biztosítékot az árnyék hiánya. :((

I5 3570k+ninja3 (4200), Asus P8Z77-V LX, Msi GTX1660 Gaming X 6Gb, 8Gb Corsair 1600, 64Gb Samsung 830 SSD + 480GB SSD, EVGA Supernova 550GS

(#7) v!ct0y válasza Doki16 (#2) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

Hát engem nem győzót meg az a rózsaszin halálfejes red dot és a többi csili vili cucc aminek értelmét nem látom. Lehet öregszem. :)

(#8) he7edik. válasza Doki16 (#2) üzenetére

he7edik.
(addikt)

Ja mint az MW2-nek...
Szigorúan konzolos low izé... jó képeségűeknek ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#9) suti_88

suti_88
(addikt)

Lesz benne orosz rulett is mint a Szarvasvadászban. Gondolom vmi minijáték keretében. Újabb filmkoppintás. Amúgy nagyon tetszik, mivle változatos környezetben fog játszüdni. Az meg külön jó, amikor mutatják ahogy sétálgatunk a Pentagon-ban, eddigi CoD-okra ez sem volt jellemző.

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#10) he7edik. válasza v!ct0y (#7) üzenetére

he7edik.
(addikt)

Nem öreg vagy hanem értelmes

Égő szöveg a flém vázon

(#11) megint én

megint én
(őstag)

Ez megint ilyen töltelés semmitmondó "vedd meg hülyegyerek" féle game!

(#12) Doki16 válasza he7edik. (#8) üzenetére

Doki16
(őstag)

Attól nem lesz nehéz jobbat csinálni, de manapság már minden játék konzolos.

Számomra az utolsó jó CoD az UO volt és azon belül a GFM mód ami még jobbá tette.

v!ct0y:Ez a sok csili-vili vacakság engem is nagyon hidegen hagy, sztem abszolút nem valók az ilyen dolgok ezekbe a játékokba. Én csak abban bízok, hogy jobb lesz a multija mint az MW2-nek és akkor már boldog leszek :)

(#13) h-yle válasza he7edik. (#10) üzenetére

h-yle
(őstag)

Muszáj minden CoD topicot teleflamelni? Értelmes ember létedre ez eléggé furcsa magatartás.

A CoD sose volt szuper HC, de nem hiszem azt, hogy aki egy kicsit könnyedebb multi FPS szórakozásra vágyik 1-2 órára annak jelenleg sok alternatívája lenne. Van benne toronyóra lánccal, és akinek ez tetszik/nem zavaró, az nagyon jól tud szórakozni a játékkal.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) he7edik. válasza Doki16 (#12) üzenetére

he7edik.
(addikt)

A videók alapján egy az egyben ugyan az csak mások killsteak-ek, perkek

Égő szöveg a flém vázon

(#15) Doki16 válasza he7edik. (#14) üzenetére

Doki16
(őstag)

Nekem már az elég, hogy nem lesz IWNet.

(#16) he7edik. válasza h-yle (#13) üzenetére

he7edik.
(addikt)

Nem szoktam tele flamelni a CoD topikokat.
BC2 megjelenésekor is kik is keltették a feszültséget?

Égő szöveg a flém vázon

(#17) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Félek, hogy a PC-s verzió csak egy hanyag konzolport lesz..... :(

(#18) he7edik. válasza Doki16 (#15) üzenetére

he7edik.
(addikt)

Hanem az Activison-tól bérelhetsz szervert ha jól csalódom...

Égő szöveg a flém vázon

(#19) LackoMester

LackoMester
(addikt)

Jó lesz, nem kell besz@rni. Igazából az SP nemigazán érdekel, az MP a lényeg. :K Én megveszem. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) h-yle válasza he7edik. (#18) üzenetére

h-yle
(őstag)

GameServers.com-tól lehet bérelni, a legközelebbi Frankfurtban van, ahova nekem ~30-as pingem van Pestről. legalábbis addig amíg ki nem jönnek a tört szerver file-ok ;]

(#21) Doki16 válasza he7edik. (#18) üzenetére

Doki16
(őstag)

GameServer, ahogy előttem is mondták és még így is sokkal jobb lesz, hogy Németországban van, mint az IWNet P2P rendszere ahol nem volt ritka nálam a 200-250-es ping.

(#22) he7edik. válasza h-yle (#20) üzenetére

he7edik.
(addikt)

Az a 30ms lesz 50 is

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#23) Edem05

Edem05
(őstag)

Nekem tetszik, én is előrendeltem.

(#24) SzlobiG válasza he7edik. (#14) üzenetére

SzlobiG
(félisten)

Mivel nem ugyanaz a fejlesztő lehet hogy lesznek érdembeli újítások is és nem egy mw2 klónt kapunk.:U Én várom főleg a gyenge moha szereplése után kéne valami jó fps, de előrendelni nem merem még.

(#25) LackoMester válasza he7edik. (#22) üzenetére

LackoMester
(addikt)

Igazából az 50-es ping is jónak mondható, simán játszható a játék. :K

(#26) Edem05 válasza he7edik. (#22) üzenetére

Edem05
(őstag)

Én most pingeltem meg egy német szerót Tatabányáról hát 34 es pingem van. :)

(#27) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Hát ez nagyon nem fogott meg még Single-re sem és ahogy elnézem az engine-hez nem igazán nyúltak hozzá itt is tele lesz buggal és egyéb finomságokkal a játék.

Mp-hez:
- Gameservers.com -on előrendelhető Ranked server csak 18 slotos lehet amennyiben az Frankfurtban van. Ára minden extra nélkül nagyjából 3000Huf/hó ami sztem nem olyan vészes. Viszont hozzá kell tenni, hogy ez esetben sem lesz tökéletes a ping amire elég érzékeny tud lenni ez az engine tapasztalataim alapján, persze ez még mindig 100x jobb megoldás mint az IWNet-es.
- Sajnos nem fűzök nagy jövőt a multinak, hisz a már emlegetett engine elég gyorsan feltörhető és hamar szoktak érkezni a csalók, bár amíg nem lesznek tört serverek (bár MW2-ből kiindulva ahol ugyancsak nem volt érdemben engine fejlesztés), ez hamar meg lesz oldva, addig talán nyugis lesz ilyen fronton a játék.
- A sok csili-vili extra meg kb. 5percig érdekes aztán unalmassá válik hamar.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) frame>24

frame>24
(őstag)

Ha javítódik benne, amit az MW2-ben mindenki utált a multi gyengeségeként, akkor jó lehet még ez. A csilli-villi "customizálhatóság" meg nem gond, nem kötelező egyáltalán a rózsaszín halálfejet választani red dotnak!
Ez a játékstílus nálam tökéletes r(h)osszabb melónapok utáni 2-3 órás "agyatlan" hentnek, amit a többféle fegyver tesz változatosabbá. (ilyenkor úgysem tudok az "értelmes, bonyolult, húdehű" dolgokkal bohoockodni)

Az új MoH bétát próbálva nekem 2 dolog nem tetszett nagyon:

- mindenhol amolyan kásás-tejfölös színezetű világ (persze, ilyenek az ottani hegyek, igaz?)
- a mozgás furcsa mivolta, mintha járókerettel forognék

ez a kettő már elég volt, hogy "Are you sure you want to exit?" felirat bejöjjön.

HÚÚÚÚÚÚ, de jó lesz:
kölcsönösen egymás topikjában megy majd a trollkodás, mint annak idején az mw2 <---> BCBF2 idején. Csak itt még jobban, mert összevethetőbb kategóriák. ;] :K

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#29) h-yle válasza he7edik. (#22) üzenetére

h-yle
(őstag)

]http://www.pingtest.net/result/25891566.png

Ez nyilván nem GameServer.com szerver, de Frankfurt, szóval akár ennyi is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#30) h-yle válasza frame>24 (#28) üzenetére

h-yle
(őstag)

MoH-ban betaban az volt a legroszabb, hogy minden halál egyszínű volt, és nem tudtam kit kell lőni. Meg néha fél tár, néha pedig 3 golyó kell az ellennek, de ez gondolom ping kérdése, mint minden multi FPS-ben. CoDban valahogy jobban elkülönül a játékos a pályától, és az oldalak egymástól, ami azért nem árt, sőt.

(#31) Cadal válasza h-yle (#29) üzenetére

Cadal
(őstag)

Konkrétan a gamservers.com-ot is meg tudod nézni, ha a parancssorba beirod hogy "ping gameservers.com" és enter.

Nálam melóhelyen 114ms.

otthon, azért jobb lesz! :K

[ Szerkesztve ]

(#32) Xaels válasza Cadal (#31) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Ez most komoly volt? :Y
Szted a kihelyezett játékserver park ugyanazt a ping-et fogja produkálni mint az amiről a központi weboldal fut?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) wolfman válasza JoolsNOS (#3) üzenetére

wolfman
(veterán)

Jogos az észrevétel!
A Mw is csak annyival csúnyább a MW2-nél, hogy nem vitték túlzásba az árnyékokat. Magyarán önárnyékolás és árnyékvetés nem sok van, ettől minden olyan világos. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#34) Tituka

Tituka
(senior tag)

ez nem egy nagy durranás...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#35) h-yle válasza Xaels (#32) üzenetére

h-yle
(őstag)

Megpingeltem pár frankfurti játékszervert. 40-45 közötti pingek vannak. Gondolom ha keresgél az ember talál 40 alatt is.

50es ping alatt szerintem már vállalható az értelmes játék.

[ Szerkesztve ]

(#36) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Várom már nagyon, én bátor vagyok és előrendeltem még régebben. :DDD
Szerintem 70 pingig is bőven játszható, megszoktam már az ívénetet.

(#37) Xaels válasza h-yle (#35) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Persze ez így ilyen értékeket fog produkálni, de pl. játék közben nem biztos, hogy ez így is lesz sajnos. BC2-t tudom jelenleg felhozni példának, ahol felmentem egy 24-es pingü serverre és játék közben jó ha súrolja a 80-90-es értéket. Ez egy elég képlékeny érték, de majd a "puding próbája az evés" lesz. Bár én ezt a játékot kihagyom, inkább SC2-t veszek abból a pénzből.

(#38) mrhitoshi

mrhitoshi
(veterán)

Hát elég satnya trailer ez, ennél többet vártam volna. :((( De maga játék ettől még lehet, hogy jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Platformok: PS4~PC~W10

(#39) LackoMester

LackoMester
(addikt)

Le van sz@rva az árnyékolás, az a lényeg , h. korrekt legyen a gépigény. :K

(#40) infectedmann

infectedmann
(őstag)

Hát aki a MoH grafikára sírt az itt harakirit fog elvégezni :P
Mindegy. Engem a grafika annyira nem érdekel, csak jó a játékélmény.

dragonballhungary.hu

(#41) Edem05 válasza infectedmann (#40) üzenetére

Edem05
(őstag)

Engem a grafika annyira nem érdekel, csak jó a játékélmény.

Pontosan, ez a lényeg szerintem is! :)

[ Szerkesztve ]

(#42) borat26

borat26
(aktív tag)

Sokan lehúzzátok a BO-t, mert jaj Istenem, mit művelnek szegény COD sorozattal.
HÁÁÁÁÁT KÖNYÖRGÖM!!!!!
Nézzétek, mit műveltek a Medal of Honorral. Erre a majdnem CTRL+C, CTRL+V -re kellett 3 évet várni? Erre a szerencsétlenségre? Már a kezdetek kezdetén előrendelésbe tettem 576-on, ám a nyílvános béta kiadása, kipróbálása után kb fél óra faszkodást követően le is mondtam.
Asszem a CoD-nak kicsit jobban sikerült az átállás erre a Modern Warfare stílusra, mint bárki másnak.
Ha már a CoD- sorozatnál járunk: Én mind a mai napig játszom az MW, WaW, Mw2-vel. Nem a játék kortörténeti háttere teszi egyedivé a CoD sorozatot. Szerintem a legtöbb mp játék mod-ot tartalmazó játék, és mindenki megtalálja benne azt a játékstílust, ami számára a legideálisabb.
Igen. Lehet támadni, csak a hülye nem olvassa ki a soraimból, hogy CoD fan vagyok.
De: Ebben a játéksorozatban még SOHA NEM CSALÓDTAM.

MSI P67A-C45(B3)|Intel i5 2500K|Corsair XMS3 2x2GB DDR3 1600 Kit|ASUS HD6970 Direct CUII 2GB GDDR5|Thermaltake Element V3|Thermaltake ToughPower 550 W|LG Flatron W2261V-PF

(#43) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(addikt)

Inkább ez mint a Moh.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#44) ADAM1337 válasza Ł-IceRocK-Ł (#43) üzenetére

ADAM1337
(veterán)

Az is igaz. :K

(#45) Ice!? válasza keldorpapa88 (#36) üzenetére

Ice!?
(őstag)

engem 30 fölött már zavar.
amúgy német szerverekhez van olyan jó pingem, mint a magyarokhoz, attól független, hogy a netem egy rakás szar.

(#46) Polllen válasza v!ct0y (#1) üzenetére

Polllen
(nagyúr)

A single még tényleg lehet jó!

A multi meg...mw2 mod dedikált szerverrel.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#47) Xaels válasza borat26 (#42) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Pont az ilyenek miatt jön évről évre COD méghozzá teljes áron. Sajnos az utolsó említésre méltó példány a 4 volt és ami azután jött csak mélyrepülésnek nevezhető. Lényegében az elmúlt 3év termése jöhetett volna DLC formájában is kb. 3000.- huf/db értékben

(#48) feka007

feka007
(nagyúr)

Hát nem élveztem el tőle, de rosszabb nem lesz mint az MW2 :D Ahogy nézem nem egy idősíkon fog játszódni, úgyhogy még érdekes is lehet.
Remélem a multiból gyorsan kikapják majd a szervereken az M1887-et, MW2-ben is rohadt idegesítő volt.

(#49) BalaNce87 válasza borat26 (#42) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Szerintem azért nem csalódtál még benne mert az mw-vel kezdted.
A moh-nak igen meggyalázták a nevét, úgy ahogy írod, de ez a cod-nál is így van, cod4, mw2 példája tökéletesen ide passzol, 2 év telt el a két rész között, de mégse érzem hogy azalatt a 2 év alatt a f.szverésen kivül bármit is csináltak volna, de ez igaz a waw-ra is. Én értem hogy ennyire rajongsz értük, de pont ezért lett ilyen a sorozat, mert neked elég ennyi, neked elég ha alíg nyúlnak hozzá a játékhoz. Értem azt is hogy a jól beválton miért változtassunk, de már a 7. rész jön nem gondolják hogy ideje lenne abbahagyni vagy tényleg valamin változtatni már? ha 3000 ft lenne akkor még én is megvenném, mert az nem akkora összeg ezért, nah de így mit kezdjek vele egy mod-ért ez sok, én inkább felkérnék egy moddert, azt ugyanott vagyok, csak ugye a moddolhatóságot is letiltották, bár annyira nem bánom, mert iszonyat szar modok vannak a codokhoz, egy két kivétel akad mondjuk.

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#50) borat26 válasza BalaNce87 (#49) üzenetére

borat26
(aktív tag)

Xaels; BalaNce87 nem mondom, hogy nincs igazatok az árképzésben, lehetne tényleg 3 k az ára. De tudtok egy olyan FPS multit mondani, amit ennél jobban megéri megvenni? Mert akkor ezt lemondom.

BalaNce87:N, nem mw.vel kezdtem a sorozatot. A 3 kivételével az összesset végigtoltam single módban, és csak az elsővel nem multiztam. Tény, hogy a legjobb hangulata multiban a 2.-nek volt, szerintem.

De sajnos csak az anyagi javak érdeklik a fejlesztőket, nem a minél kiemelkedőbb minőség és játszhatóság.
Ez véleményem szerint az egész játékszoftver piacra igaz.
No ebből a halmazból akkor is a Cod sorozat maradt számomra, amire pénzt vagyok hajlandó áldozni. Egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

MSI P67A-C45(B3)|Intel i5 2500K|Corsair XMS3 2x2GB DDR3 1600 Kit|ASUS HD6970 Direct CUII 2GB GDDR5|Thermaltake Element V3|Thermaltake ToughPower 550 W|LG Flatron W2261V-PF

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.