Új hozzászólás Aktív témák

  • pr0bi

    senior tag

    Kicsit túlreagáljátok a dolgokat szerintem. Itt az egyedüli probléma az , hogy még mindig magas az ár. Viszont felszereltségben, tudásban , megbízhatóságban a playstation 3 még mindig toronymagasan áll. A bluray is csak most kezdi igazán a térhódítását ( Mo-n is bizony! ) így ezt is nézve még mindig ez tűnik a legjobb vételnek. Játékkínálat ? Játék az van dögivel. Nem értem, hogy a másik konzol mit tud felmutatni igazán nagy húzócímnek. 1-3 ujjamon meg tudnám számolni. De ami itt igazán döntő manapság az a warez, x-en van , wii-n van, ps-n nincs. Nem ez a fő ok de azt ugye senki se hiszi el hogy ez nem játszik szerepet ezekben az adatokon..
    Mellesleg érdemes megnézni hogy 2009-ben mik jönnek erre "süllyedő hajóra" , az igazán nagy címek csak most készülnek: Killzone 2 , Uncharted 2 , Gran Turismo 5, God of War 3, Final Fantasy XIII, Heavy Rain stb. ilyen apróságok :) Én úgy tartom a !minőségi! játékokhoz idő kell, és ezt viszont tökéletesen csinálja a Sony . Nekem már csak a Gran Turismo 5 miatt megéri ilyen gépet vennem és a többiről még nem is beszéltem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák