Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Roland861010 #16 üzenetére

    Alapvetően nem szeretem a mínusztech mostanában kapható billzeteit *, mert erősen anyaghiányosak, és nem jó rajtuk gépelni.
    (Puhább, hosszabban járó gombokhoz vagyok szokva.)

    Viszont a billzetmátrixuk szervezése nagyon jó, nem tiltanak le a WASD környéki gombok, ha 4-5-öt nyomsz egyszerre, így játékra mindenképpen alkalmasabbak, mint egy random 2KRO irodai billzet.

    Kérdés, hogy 30e-ből melyik kombót lehet megvenni, talán MK520/540?
    MK710 szerintem már nem férne bele.

    Olcsóbb szettjeikben lévő egerekről nem tudok nyilatkozni, mivel a legnagyobb vezetéknélküli rágcsálóikat használom 18 éve, de azok önállóan is 20e-nél indulnak, csak a legnagyobb/drágább szettjeikben szoktak néha előfordulni.

    Többi gyártónak nem követtem a vezetéknélküli kínálatát.
    (L-et is csak azért, mert unifying féltéglám mellé kerestem hozzá pároztatható billzet alkatrészeket.)

    *: anno próbáltam játékra a K750-et, de a furcsa napelemes+gombelemes áramellátásával túl sok bajom volt, egyszerűen használhatatlannak bizonyult.
    (M)K270-et, K375-öt épphogy kipróbáltam, hogy mit tudnak, de nem használtam őket egy óránál tovább.
    Valószínűleg a sima ceruzaelemes kialakításuk miatt nem lennének annyira bizonytalanok, mint a K750.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák