Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    Elképesztően jó dolognak tartom hogy kiadták újra ezt a játékot. Maradandó élmény volt számomra 2012-ben az eredeti verzió. Nagyon érett játék, nem mindenkinek való de aki átérzi az élmény mélységeit és a mondanivalót azt biztos érti hogy mire gondolok. A játék vizuális élményeken, hangokon, mindenféle tudatos és tudatalatti módon próbál a játékos bőre alá férkőzni, és Vincent szorongásai nagyon is valósak. Kitartás kell a végigjátszáshoz. Kipróbáltam a PS4-es demót - amit amúgy nagyon ajánlok, látszik hogy maga a demo egy önálló kis játék és remek összegzés - és látszik hogy most próbálnak komolyabb közönséget bevonzani az extrémkönnyített nehézségi fokozat megjelenésével. Az eredeti játék nem volt könnyű. Vincent élete sem volt könnyű. Aki már volt hasonló párkapcsolati drámákban, értékelni fogja azt a rengeteg szimbolizmust amivel a játék folyamatosan dobálja az embert.
    Ahogy írták, Fullbody, egy testes bort állítva példának ami csak érett az idővel, ettől a játéktól is ezt várom, az új karakterek, sztori vonalak szerintem a négyzetre fogják emelni az eredeti élményt, én legalábbis erre számítok.
    Az Atlus nagyon jó úton van, a Persona 5 egy mestermű szerintem és most ez is végre nagyobb közönséget fog kapni. Ajánlom!

Új hozzászólás Aktív témák