Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlytoo

    aktív tag

    válasz D1Rect #31 üzenetére

    Igen, ha valaki szerződést köt, akkor járjon utána, ha nem érti.

    Eleve olyat kérsz most, amit nem vársz el az előző hozzászólásaidban. Ott sem járnak utána. " A banki ügyintéző dolga, hogy MINDENT elmagyarázzon." Nem tudsz kalkulálni az inflációval, a banki deficittel. Csak körülbelüli értékek vannak és a svájci frankos devizahitelesek problémáját bőven túlszárnyalták.

    Igen, a hivatali ügyintéző dolga segíteni az ügyfelet.

    Nem is állítottam az ellenkezőjét. írtam korábban is, hogy számomra sem volt ez így elfogadható, de próbáltam szemléltetni a másik közeget is.

    Igen, a befizetett adóból fizetik őket.

    Az össz. nemzeti bevételből, aminek az adó egy része. Ők is fizetnek adót. Az hova megy? Visszatermelik maguknak?

    Nem tudom mikor nem végeztem el valamit neked megfelelően, hogy reklamálnál.

    Nem a konkrét személyednek szólt, mivel nem tudom, hogy milyen területen tevékenykedsz. Példa. Nehéz a dolog, mert látszik, hogy nem dolgoztál ilyen területen.

    Konkrét példa: Párom grafikusként tevékenykedik az Ikeában. Minap a kolléganőjével üvöltözött egy barom ,mert ő meg lett váratva. Valóban többet várt a kelleténél, mivel a kolléganő elszaladt enni. Sok volt a várakozó és ezért valakik között szünetet kell tartani, mivel nem droidokról beszélünk, hanem hús-vér emberekről. Üvöltözött, hogy hozott egy valag pénzt. Neki pénze van és igenis ne várassa meg senki. Ő itt akarja elkölteni, amiből őket kifizetik. Igaza van? Igen és nem. Hozzáállás kérdése. Igaza van, mert a vásárlók termelik ki a fizetésüket. Többet várt a beígértnél. Igen. Kiszolgálták egyből és azonnal? Nem. A másik oldalt most nem fogom ecsetelgetni, mert egyértelmű, hogy ott mi volt az ok. Ha én egy olyan ember vagyok, aki a vásárló álláspontját fogom rendíthetetlenül, akkor hiába érvelsz ellenem ,hogy MÁRPEDIG Ő IS EMBER, akkor is azt fogom írni, hogy AZ A DOLGA, HOGY KISZOLGÁLJA A VEVŐT, MERT Ő TERMELI KI A BÉRÉT. Egypólusú nézőpont. Jónak jó, de semmi értelme.

    "No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Új hozzászólás Aktív témák