Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Ha nem saját szívügye lenne ez az egész, akkor hagyná hogy egy tök külön bagázs csináljon mindent helyette Update néven, és hátradőlve élvezhetné az életet. (Agassis dolgára emlékszik még valaki? Tőzsdére vonulása megvan?)

    De ez az egész lowcarb az ő saját kis gyereke, mindenbe bele kell folynia, csak a saját kis világában valószínűleg máshogy működnek a dolgok, nem érti hogy az interneten két perc alatt minden kamu kideríthető, ellenben ami egyszer felkerül az ott is marad (ne legyünk álszentek, az ország fele - incl. átlagember, celeb, politikus - szintén ilyen).

    Egyébként egyszer 2 éven át rendeltem minden nap ebédre a teletálas menüjét, ez alatt szép lassan 10 kiló lement. Amikor abbahagytam (egyre jobban undorodtam már tőle hogy kéthetente ugyanaz van), pár hónapon belül vissza is jött, kicsit még több is. Semmilyen más életmódbeli váltás nem volt közben.

    Nem jelentek ki semmit, és nem is szeretem a csávót, de ezt tapasztalatként le tudom írni.

    Keto kérdés maga érdekes, ugye itt is van topicja, neten legalább annyi dícséret mint cáfolat van rá, szerintem nem véletlenül hívják a szénhidrátot is alapvető tápanyagnak, de mindegy, ez valahol hitkérdés, arról meg minek vitatkozni.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák