Új hozzászólás Aktív témák

  • FoLey-v

    addikt

    2015.04.06-án vettem meg az első autómat egy 2000-es évjáratú fapados VW Golf IV 1.4 AHW.
    Az autó sok mindenen átment és sokmindent ki kellett cserélni,mert nem egy tökéletes autó volt.
    Az első ajtó csak vezetőoldalinál volt a másiknál meg nem,de gy sem volt tökéletes a központizár rendszer. Akkumulátor csere,mert ami benne volt az rossz volt. A két küszöb rozsdás volt,mellesleg a bal oldali sárvédő is csere volt +fényezés. Kipufogó dobot cserélni kellett rajta. Meg még sok apróságot kellett kicserélni.
    Az autót 2019 februárban fájjó szívvel eladtam,mert már sok volt a költség és nagyobbat szerettem volna,főleg kombit.

    2019 februárban nagy nehezen megtalált hahon kiszemelt autómat és 224km-t utazva megvettem a második autómat. Egy 2005-ös évjáratú Opel Astra H Caravan 1.6 XEP. Megúsom hogy Benzin+LPG az utóbbi ki van szerelve és kikapcsolva,de az alkatrész megvan.
    Ezen az autón idáig nem sok mindent kellett kicserélnem,mert az előzö gazdája gondoskodott. Az autón itt is vannak hibái. Inkább esztétikailag pl. a jobb első ajtónál folt van,de majd megcsináltatom. Az első lámpát is políroztatva lett.
    Nem egy erőgép,de nekem célnak megfelel.

    A folt

    Az első két hangszóró ki lett cserélve,mert az egyik gyári megadta magát.

    Ami az egyik legfontosabb a motorolaj és a szűrő. Továbbra is azt kapja amit előzö gazdája is beleöntött.

    Mi lesz a következő kiszemelt autóm?
    Opel Astra J vagy K Caravan :B

    • Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

Új hozzászólás Aktív témák