Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoosty

    őstag

    válasz nemlehet #19 üzenetére

    Engem nem kell meggyőzni a biztonsági övről, én kapom mindig az ívet, mikor 1-2km-es távra is bekötöm magam utasként hátul. Meg mit parázok, ő jól vezet. Ő lehet, de a szembejövőről meg nem tudok semmit.

    Mivel életem során sok sérülés ért. (Bicikli, famászás, esés stb) Nekem a könnyű sérülés sose számított igazán sérülésnek, így valahogy nem tud meghatni, hogy így majd 2 horzsolással, meg egy kis vérzéssel kevesebbem lesz. Ráadásul valahogy ösztönösen jól esek.

    Szóval nekem ez a 20-30-cal ütközök és az öv sokat számít dolog, kicsit gyanús. Különösen a modernebb autók gyűrődési zónáik mellett. Ugyanis, ha támaszkodok a kormánynak, akkor nem azonnal kell megfogni a 30-at, mint egy sínes tesztben, hanem te is élvezed a lassított ütközés előnyeit. Mivel alapvető, hogy bekötöm magam, így sose lesz összehasonlítási alapom, de ha lesz a környéken ilyesmi tuti kipróbálom. 30 felett már én sem gondolom, hogy akár modern autónál meg tudnám tartani az ütközés erejét, de a 20 kevésnek tűnik.

Új hozzászólás Aktív témák