Új hozzászólás Aktív témák

  • plömplöm

    őstag

    "- Olasz, francia kilőve."
    pedig szívesen hozzászóltam volna értelmeset is, ha már 2008 óta van 7személyesem, az előzőbe belehajtottam 11 év alatt ~240ezer hibamentes km-t, a mostaniba június 14. óta belepördült 6ezer. de ha "olasz, francia kilőve" így ebben a formában szempont, akkor tényleg egy sokkkkkkal megbízhatóbb németet kell venni, bizony. valami remek td-t, kettőstömegűvel, részecskeszűrővel, annak biztosan nem lesz semmi baja, mi baja is lehetne :D
    véletlenül sem lecsapni még amíg van egy egyhatos szívőbenzinesre.
    az előzőnek az egész életét vezettem egy excel-ben, najó, a mosatásokat pld nem írogattam, de szó szerint az összes tankolásom, karbantartások, mindent, így a tokkalvonóval huf/km majdnem kerek 50huf.
    egyébként a kilövésség hibás, mert a három f-betűset nem szabad, tudod, fiatot, fordot, franciát.

    najó, egy nulladik kérdés, mennyit szánsz rá? mert ezt mintha nem látnám, csak hogy volt valaha 2M ft.

    "A kis lökettérfogathoz egy relatíve nehéz kaszni elég érdekes tud lenni előzés közben", hát ha meg van fújva az a kis ccm, akkor ugye miről beszélünk? az az 1.9-2 diesel is fújt, szerinted ha nem lenne fújva, hogyan ménne? egy dízel lehet fújt, egy otto meg nem?

    "minél nehezebb egy autó", ezért ne legyen nehéz az az autó, herr porsche is megmondta jó régen.

    ez a soksok katalógusadatod meg örült szépen néz ki, de ne felejtsük el, hogy pontosan tudjuk, hogy ezek mennyit érnek. vagy ugyanilyen lelkesen és precízen számolsz a fogyasztási adatokkal is?

    "1, VW touran, 15TSI
    2, Ford S-Max, 2.0TDCi
    Oszt' jónapot!"

    jja, így is lehet. ezeknek a listaára olyan 10milliótól indul, ugye? értékvesztés eszedbe jutott már?

    [ Szerkesztve ]

    All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Új hozzászólás Aktív témák