Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz plömplöm #41 üzenetére

    Nem vagyunk egyformák; persze nem is kell. Ettől lesz a világ színesebb. Lehet tanulni az eltérő gondolkodásból.

    tudod, mi döntött 2008-ban az mcv mellett?
    Tudod mi döntött a Galaxy mellett 2010-ben?
    Az, hogy teljesen variálható az 5 ülés hátul. Dac(i)ára annak, hogy kettős tömegű lendkerék, PDTDi, ésatöbbi vészmadárbillembatty... 7 év alatt a 280k-val vett autónak nem lett baja. Viszont egy dugóban simán járkáltak a gyerekek. Állva... és még pisilni is volt helyük; ki állva, ki guggolva. :DD (Azé' akkó' még fiatalabb voltak)
    Kivettem az üléseket hátulról, és abban aludtunk fesztivál után. Jó volt.

    szempontok lehetnek még olyan úri huncutságok, mint...
    Felesleges extra dolgokra nem fogok költeni , ennél racionálisabb a választásunk. Ami kell, az benne lesz, aminek nem látjuk értelmét az nem. Ennyi. (nem lesz 20"-os kerék, estébé....)

    megvenni másfél-kétszer annyiért egy használhatatlanabb autót?
    Nektek így volt, jól tettétek.
    Mi nem használhatatlan autót gondolunk venni.

    ami tönkre mehet és tönkre is fog
    Igen, ezért tartjuk meg az Astra F-et. Abban nem sok minden mehet tönkre. :DDD

    már ingatlanokba fektetek, nem autóba.
    Én nem.
    Az autót szerinted befektetésnek szánjuk? Elárulom: nem.

    Te 10ezer km pöntyöségednél ez nem annyira szempont.
    Sajnálom, hogy csak ennyit tervezünk menni évente. Maxima meaculpa.
    (Véletlenül összejött 2 év alatt 40k az elmúlt két évben. Az már majdnem on-topiknak számíthat nálad.)

    hasonló véleményen vagyok
    persze a permalink nem múúkodikk:
    "…. tudom, hogy kinek a pap, kinek a papné …. vagyis ízlésről nem érdemes vitatkozni, de ez az autó egyszerűen annyira csúnya, hogy a belsejéig, vagy a műszaki paraméterekig el sem jutok. Akármennyire olcsó is, akkor is az embernek a második legnagyobb beruházása az autó, az ingatlan után ( persze van akinek óra, ékszer, utazás, stb.). Szóval mindenképpen milliós kiadás, és akkor nekem fontos, hogy szívesen nézegessem majd évekig. Nem arról van szó, hogy egy Maseratit akarok, de legalább egy kicsit tetszen.
    Akinek meg a Lodgy tetszik, az használja egészséggel!"

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák