2017. július 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) gantum

gantum
(fanatikus tag)

az első 25334 alkalommal még elhittem, hogy kiszivárgott valami. :D

A GAMER PC nem attól GAMER, hogy te játszottál rajta. :D http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gantum // PÜ = Gyorsabb válasz!

(#2) intelMMX

intelMMX
(senior tag)

Nem tudom ezt a módot miért erőltetik benne.
(A jó kis Spec Ops lehetőségek helyett... :((( )

1991 Audi 80 B3 2.0E 113Le

(#3) 30z.Samu válasza intelMMX (#2) üzenetére

30z.Samu
(PH! kedvence)

Én azt sem értem, hogy politikai korrektségre hivatkozva miért kell kiszedni a jelképeket. Ezek nélkül el is veszti a varázsát egy második vh-s játék.

(#4) PiTM0N válasza 30z.Samu (#3) üzenetére

PiTM0N
(kvázi-tag)

Így csak náci Németország 'jellegű', szóval egy ízben mehetnek fekete és női katonák is, mert ez csak az ő elképzelésük egy vh jellegű helyzetről, gondolom.

(#5) Raysen623

Raysen623
(őstag)

Én meg azt nem értem ki az aki ettől a zombi f@szságtól kap kedvet a játékhoz, amit minden egyes részben erőltetnek mint a hasmenést?! :F

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#6) oriic válasza gantum (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Mivel a videóban ott vannak a szerkesztési kódok/feliratok simán hihető hogy ez tényleg kiszivárgott anyag.

26" E-Razor Sabotage MTB kerékpár eladó: 23 ezer Ft --->https://goo.gl/BN8CQ6

(#7) Zolik válasza 30z.Samu (#3) üzenetére

Zolik
(senior tag)

a fröcsögő vér, belek, hús cafatok mind oké, de egy jelkép (ami ráadásul ázsiai eredetű [link] ) már nem OK. Sose értem mire jó ez az ön cenzúra.. aki fröcsögő beleket lát annak teljesen mindegy mi lobog a zászlón.
Erről mindig az jut eszembe mikor a south park egyik részében az indiana jones-ba meg a ryan közlegényben kicserélték a gépfegyvereket walki talkikra..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#8) ribizly

ribizly
(őstag)

Nem lenne ez rossz, de most komolyan kikerül egy olyan anyag, amiben ilyen gusztustalan, igénytelen mozásanimáció (0:44-nél lehet tetten érni) van benne?!? :W Csúszkálnak a karakterek a talajon! :F

[ Szerkesztve ]

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#9) oriic válasza ribizly (#8) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)

Nem vegleges verzio a trailer.

26" E-Razor Sabotage MTB kerékpár eladó: 23 ezer Ft --->https://goo.gl/BN8CQ6

(#10) shotika válasza Zolik (#7) üzenetére

shotika
(fanatikus tag)

Bár én is benn hagynám a jelképeket, azt tudnod kell, hogy az emberekre (tömegekre) mindig is a az ilyen jelképek, a szimbólumok hatottak a legjobban / és hatnak is a mai napig. Sokkal nagyobb az ereje mentálisan, mint egy húsdarabnak vagy akár a vérnek.
Ugyanígy, ha mondjuk veszel egy Sony terméket, ott maga a név, a brand, a szimbólum ad ad egy olyan pluszt, (függetlenül attól, hogy mivan benne) amiért te megveszed.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629

(#11) intelMMX válasza 30z.Samu (#3) üzenetére

intelMMX
(senior tag)

Bolondok már a mai világban. Csoda, hogy még nem virágokat kell benne szedni még.

1991 Audi 80 B3 2.0E 113Le

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.