Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) bbTamas77

bbTamas77
(aktív tag)

Talán mégsem lesz akkora lehúzás ez a rész mint a Hardline.

(#2) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Én örülni fogok ha a kampányban megkapom a 3-4 órás akciófilmemet, a multi meg a pár képkocka alapján még nem élvezhető, azt meglátjuk majd később. :)

Live-Die-Respawn

(#3) AS

AS
(félisten)

Végre egy Cod ami szívesen kipróbálok ez tetszik.

Samsung Galaxy Tab S6 Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#4) rodrigez

rodrigez
(senior tag)

Hoppácska, színészeket hoznak a virtuális vászonra? Jó ötlet. :) Kevin Spacey amúgy is nagy kedvencem. :)

(#5) .LnB

.LnB
(félisten)

Most megvárom míg valaki leírja amit gondolok. Ne én legyek már megint a g*ci. :U

Homo Ludens

(#6) janos1988

janos1988
(addikt)

A következő verzió meg már körökre osztott lesz?...

Amúgy ez is olyan lesz, mint a Skyrim? Nagy bejárható területekkel?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#7) oriic válasza janos1988 (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Biztos jó hírhez írtad a hozzászólásod? :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Lomha 8V válasza .LnB (#5) üzenetére

Lomha 8V
(őstag)

Fölösleges leírnod, mind tudjuk, hogy Neked ez "instant get". :DDD

(#9) Norb€€€

Norb€€€
(aktív tag)

Azért jutott egy kis Just Cause is bele, a biztonság kedvéért :D

Ha lenne tízezer forintom, holnap vehetnék magamnak egy új, normális aláírást.

(#10) .LnB válasza Lomha 8V (#8) üzenetére

.LnB
(félisten)

privi ;)

Homo Ludens

(#11) janos1988 válasza oriic (#7) üzenetére

janos1988
(addikt)

:N

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#12) tDr1v3r válasza oriic (#2) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Gamescom-on játszató lesz majd a multi. :))

最低だ、俺って。

(#13) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Húha! Érdekes lesz.
Mér nem is a sztori, de a végén az a két multis jelenet elég komoly.
Hátraugrik és hátbatámadja a másikat.
Kicsit Titanfall-os ugrálás és Atlasz robot helyett Atlas Corporation.

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#14) MageRG

MageRG
(őstag)

Kevin Spacey jó színész, kár hogy a digitális megfelelőjén nem tellett a szem környéki mocapra. Ilyen részletességnél eléggé zavaróak ezek a halott szemek.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#15) StanDoFF

StanDoFF
(tag)

Szépnek szép, nekem a bajom a futurisztikus játékvilággal van a bajom. :(
Egyszerűen nem szeretem a sci-fi játékokat. Én pl a Crysis sorozattal is csak annyira játszottam, hogy ha már nagy a hype körülötte, akkor leszedem, kipróbálom, ha tettszik, megveszem. Kipróbálás után kb 30 perccel le is töröltem az eddigi összes részt. Egyszerűen nem fogott meg egyik rész sem.

(#16) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Live-Die-Respawn

(#17) Norb€€€ válasza oriic (#16) üzenetére

Norb€€€
(aktív tag)

:Y :Y

Bocsi, nem hagyhattam ki D:

Ha lenne tízezer forintom, holnap vehetnék magamnak egy új, normális aláírást.

(#18) DokiBaxxi válasza oriic (#16) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Tehát ha Season Pass-t is akarsz, akkor vedd meg a kb. 10e Ft-tal drágább Pro Editiont! :W Hát ezek nagyo hülyék :C

Amúgy a story elég tetszetős

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#19) oriic válasza DokiBaxxi (#18) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nem annyira. 8-10k szokott lenni amúgy is a szezon pass nem?

Live-Die-Respawn

(#20) hommeros válasza oriic (#19) üzenetére

hommeros
(őstag)

PS4-en 16k körül, ha egyesével veszed 18-19k

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#21) oriic válasza hommeros (#20) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Akkor nem értem a kollega kiakadását. :D Best buy.

Live-Die-Respawn

(#22) DokiBaxxi válasza oriic (#21) üzenetére

DokiBaxxi
(őstag)

Arra gondoltam, hogy a limited edition lesz vagy 20k, a pro meg szerintem lesz 10k-val drágább, mivel a season pass külön 10k szokott lenni. Legalábbis szerintem, az eddigi árazásokból kiindulva. De lehet, hogy még alá is lőttem az áraknak. (Jelenleg PC-s árakról beszélek)

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#23) Balika23hun

Balika23hun
(aktív tag)

A single biztos érdekes lesz, jó lenne már vmit a multiról is mutatniuk. Remélem a sledgehammer gondol a PC-sekre és lesz dedikált szerver ill. megfelelő csalás védelem, akkor lehet beruházok rá.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#24) oriic válasza Balika23hun (#23) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Trailer végén egy dátum, akkor hullik le a lepel a multiról. Gondolom olyan lesz kb mint a Black Ops 2 multija.

Live-Die-Respawn

(#25) tDr1v3r válasza Balika23hun (#23) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Az MW3-ban voltak dedikált szerverek, az meg ugye Sledgehammer produkt volt... mondjuk a cheaterek elleni védelem elég zsenge volt, de azt fogjuk rá az IW-re.

Viszont semmiképp se rendelje elő senki PC-re a Ghosts fiaskója után... azt a szart lassacskán egy éve hogy kiadták de még mindig borzalmasan fut sokunknál.

[ Szerkesztve ]

最低だ、俺って。

(#26) Prof01

Prof01
(veterán)

Jöhetne tényleg már valami videó a multiról is... :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#27) ribizly válasza tDr1v3r (#25) üzenetére

ribizly
(veterán)

Pont ugyanezt akartam írni. Ezt szépen meg kell várni, amíg kijön és lesznek róla független review-k. Ha ott is minden együtt áll és nem kell neki erőmű (értsd nem fog 5mp-ként laggolni akármilyen konfigon is fut), akkor még simán be lehet rá ruházni.

Az érte kért összegre meg csak annyit, hogy a szoftverfejlesztés sosem volt olcsó mulatság. Hiába tűnik úgy, hogy egy játék majdnem ugyanaz, mint az egy évvel azelőtti, attól még ráköltöttek egy valag pénzt (fejlesztők, tesztelők, írók, szinkronszínészek, zeneírók, reklám, managerek, digitális és fizikai tartalom előkészítése, legyártása, ...) és kell valami haszonnak is lenni, mert akár tetszik akár nem ez is csak "business". :U Hogy ezt az összeget (éves célt) úgy tudják csak elérni, ha a játékot több részre bontják. Nem néznek baleknak senkit sem, de ha alapból 20-25e huf-ba kerülne, akkor a kutya se venné meg.

A trailer nagyon ütős (Kevis Spacey-ért jár a 100 piros pont, főleg azoknak jelent ez még nagyobb flash-t, akik nézik a House of Cards-t), érdemes rá várni!

Ennyi!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] DXRACER Drifting | fekete szövet | OH/DF91/N |•|

(#28) nonsen5e

nonsen5e
(addikt)

Kevin Spacey :R
Nagyon várós az eddigi videók alapján, single player szempontból legalábbis.

Bár nem volt nagy eresztés, de engem meg hajt a kíváncsiság, hogy hogy folytatnák a Ghosts történetét is majd ez után.

「今が最高」

(#29) pr1mzejEE

pr1mzejEE
(addikt)

Hoppá, érdekesnek tűnik. A cod4 után személy szerint én már csak kipróbálgattam a codokat, de pl az utolsónak a címét se tudom.. Néztem róla egy videót, de elég volt.
Remélem most alkotnak valamit.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.