2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) GhostPetya

GhostPetya
(őstag)

Nem egy CoD, de annyit megér hogy ránézzek PC -n. :)

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#2) ledgeri

ledgeri
(veterán)

Kiváncsi leszek mennyire grindes...

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#3) sh4d0w válasza ledgeri (#2) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

En meg arra, mennyi RNG lesz benne...

https://www.coreinfinity.space

(#4) Kentaur82

Kentaur82
(tag)

Remélem Stallone premium lesz.
Majd nyitom ládából. :Y

(#5) abéla

abéla
(aktív tag)

Nekem ez a tactical + TPS nagyon nem fér össze(tudom, scope-nál fps), node gondolom ez kell (mármint hogy folyamat lásd a karaktered) a mindenféle cicoma elsózásához.
Mondjuk lehet kipróbálom így is :) .
Persze a sok korábbi pay-to-win őőő free-to-play cuccon megedződve, sztem kb a fejlődési fa 1/3-ig érdemes vele játszani, onnantól kezdik általában az érzelmi (belefeccelt idő/pénz/energia vonalon) zsarolást vagy csak simán durván elszáll a fejlődési idő hirtelen(persze zsetonfüggően), éssatöbbiésatöbbi :N .

Ha viszont csak kozmetikai marhaságokon akarnak rentábilissé vállni, akkor simán jó lehet.

szerk: jja meg persze spetznaz op lesz nyilván :D

[ Szerkesztve ]

Hootka!

(#6) Beniii06

Beniii06
(aktív tag)

W(P)a(y)rgaming + "Free-to-play"

Vicces ez így együtt leírva. Majd itt is hetente megjelennek a minél erősebb, új, prémium fegyverek. A normál cuccoknál pedig menni fog, mi történelmileg hiteles vs balance téma (buff-nerf-buff-nerf-nerf) és az újabb mindig erősebb lesz(az orosz cuccok természetesen a legerősebbek). :C

Aki nem ismerné a céget, annak röviden: Keressetek vevőt a vesétekre és az összes ingatlan-ingóságotokra is! :DDD ;]

Mielőtt valaki kérdezné nem játszottam a játékkal és még megvannak a veséim is, csak az összes játékukat így elrontották, akkor ez sem fog más lenni az üzletpolitikájuk miatt.

(#7) .Z.
Az a "bugyuta" MM az üzletpolitika része, hogy többször legyél alul és ha meguntad prémium cuccal(tank, hajó, akármi) lehetsz top tier is(ha tier lockos főleg) vagy legalább is annak a közelében. :U

[ Szerkesztve ]

Revolut, Transferwise regisztrációhoz meghívót tudok küldeni/Curve kupon kódot adni(5£ neked-nekem is - EJ66B4JD), így mindkettőnknek megéri. Érdeklődni privátban!

(#7) .Z. válasza abéla (#5) üzenetére

.Z.
(tag)

Ha követi a többi WG játék példáját, nem a fejlődési fával lesz a baj, hanem a bugyuta matchmakinggel.

(#8) - = Zk = - válasza sh4d0w (#3) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

naigen, a lényeg

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#9) LZs?!

LZs?!
(tag)

5 éven át WoT-oztam aktívan ('12-'17), szerintem erre is ránézek.

Anno a WoT sem volt rossz, aztán jött a cash-cow effekt...

Ugyanakkor ahogy abéla is írta, a legnagyobb hátulütője a grind lehet, illetve az azzal kézben járó ingame transactions; bár ebből a szempontból a kompetítorok sem voltak szégyenlősek (Armoured Warfare és
Warthunder).

Persze a sok korábbi pay-to-win őőő free-to-play cuccon megedződve, sztem kb a fejlődési fa 1/3-ig érdemes vele játszani, onnantól kezdik általában az érzelmi (belefeccelt idő/pénz/energia vonalon) zsarolást vagy csak simán durván elszáll a fejlődési idő hirtelen(persze zsetonfüggően), éssatöbbiésatöbbi :N .

Alfa Romeo GT - a helyzet távolról sem kielégítő, de legalább egyre romlik... :)

(#10) .Z. válasza Beniii06 (#6) üzenetére

.Z.
(tag)

Hajóban prémiummal hajókkal sem szórakoztató az MM. Egész egyszerűen úgy rossz, ahogy van.

(#11) - = Zk = - válasza .Z. (#10) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

pláne amerre a WG mostanság a hajókában halad?!: ezek a premium lőszer tervek, ha újra kihúzol egy afott ágat, erősebbek lesznek a hajóik.. stb
agyfasz lett sajnos... sé a sok tudatlan, legtöbbet az ront.. pedig de szerettem anno... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#12) ledgeri válasza - = Zk = - (#11) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Az új lőszer nem prémium lesz, hanem Olasz cirka specialitás

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#13) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Rá kellene nézni a játék orosz oldalára/fórumára (Már ha van, még nem néztem), hogy ott a userek miket mondanak a játékról. :DDD

Live-Die-Respawn

(#14) .Z. válasza oriic (#13) üzenetére

.Z.
(tag)

Egyeltalán ér ennyit ez az egész, hogy még kutakodjunk is utána? :DDD

(#15) oriic válasza .Z. (#14) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Jogos kerdes. :D

Live-Die-Respawn

(#16) Beniii06 válasza oriic (#13) üzenetére

Beniii06
(aktív tag)

A WG-s fórumok megtekintéséhez nem szükséges prémium account? ;]

Revolut, Transferwise regisztrációhoz meghívót tudok küldeni/Curve kupon kódot adni(5£ neked-nekem is - EJ66B4JD), így mindkettőnknek megéri. Érdeklődni privátban!

(#17) - = Zk = - válasza ledgeri (#12) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

uh, mégjobb... :U
köszi az infót.. :R

(#18) ledgeri válasza oriic (#13) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Van discordjik, sok linkkel:
https://discord.gg/caliber De mind VK.COM-os url-re megy...

[ Szerkesztve ]

(#19) Giovan! válasza oriic (#13) üzenetére

Giovan!
(őstag)

De ahhoz nem kéne tudni oroszul? A játék érdekelne (régen WoT-oztam én is), de emiatt nem tanulok meg oroszul :D

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#20) VinoRosso

VinoRosso
(addikt)

Kicsit úgy néz ki mint az ukrán Cryteknek az a FTP multis játéka, nem is tudom mi volt a neve WarCry vagy valami ilyesmi.

(#21) .Z. válasza VinoRosso (#20) üzenetére

.Z.
(tag)

Warface

(#22) VinoRosso válasza .Z. (#21) üzenetére

VinoRosso
(addikt)

Jah a Buttface már rémlik :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.