Új hozzászólás Aktív témák

  • bigz

    tag

    A konyvek ismerete egyaltalan nem szukseges a jatekhoz. A masodik jatek utan lejott a fo uzenet: ha olyat veszek, ami a megvetel idelyeben mar jovedelmez (osztalekot fizet vagy tobbet er, mint amennyit kernek erte), az jo uzlet, a tobbi puszta hazardjatek. Onnantol kezdve mar a legalacsonyabb fizetesrol indulva sem volt kihivas. A legrosszabb az egeszben, hogy amint bejutsz a jatek fast lane reszebe, mar csak dobalni kell a kockaval, lepegetni, es megvenni mindent, ami jon. Ha ez a masik nagy uzenet, akkor ez kisse csaloka, mert azert innen meg siman lehet hatalmasat bukni - a jatekban sajnos ez nincs jelen.

    Amugy en regisztraltam, kivancsi leszek, milyen lehet masok ellen jatszani, habar ha az alap elgondolas megvan, a tobbi csak a szerencsen mulik. Sokkal jobban is at lehetett volna gondolni az egeszet, tulsagosan le lett egyszerusitve. Ahhoz kepest pedig 140-200 dollar nevetseges a tablas verzioert.

    I <3 Razer Mantis Control.

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz bigz #3 üzenetére

    A Gyorsítósávon (fast track) van három mező: válás, adóellenőrzés, polgári per, amiben a vagyonod felét oda kell adnod. Ez önmagában nem nagy gond, viszont az álmot csak akkor tudod megvenni, ha van rá kereted.

    Egyébként igen, ez a nagy üzenete: ott is nagyot lehet bukni, de ELŐBB jusson el oda az ember. Én azon vagyok :)

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák