2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) atike

atike
(nagyúr)

Névtől függetlenül még mindig gyönyörű...

(#2) jocek91

jocek91
(aktív tag)

Egyre jobban tetszik ez a játék :)

(#3) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Ez ilyen TOCA feelingű játék lesz?

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#4) Sub-ZeRo válasza hackeeeee (#3) üzenetére

Hát nem. Ez szimulátor lesz.

(legyen benne rally. valós fizikával!!)

Még alfa verzió, szerintem ez változhat, bár engem idegesít, még a kormányt is kinyomom, ha olyan a játék, elég ha nekem van egy, nem kell a játékba is. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#5) hackeeeee válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

A kategóriák miatt gondoltam főként.

Az, h szimulátor, az oké. Tehát kormánnyal rendelkezők előnyben. :)

Mondjuk az Nekem fura, hogy nincs kéz a kormányon.

Véleményem szubjektív... - Samsung HW-J355/EN 2.1 Soundbar - Dahua DH-IPC-HFW1320SP-W 3MP 2.8mm WIFI IP kamera eladó

(#6) Sub-ZeRo válasza hackeeeee (#5) üzenetére

Jha, kategória. Szerintem az hasonló lesz igen. Azt hittem fizikára érted, hogy toca. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#7) hackeeeee válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nem. :D

(#8) DiXoN008

DiXoN008
(tag)

Mér régóta tervezem, de egy infót nem tudok/találtam meg ami érdekelne.
Ha most beszállok mondjuk 10 vagy 25€-os szinten akkor a végterméket is megkapom, vagy csak a tesztelésben kapom a buildeket?
Ha tudja valaki légyszi írja meg hogy van ez pontosan.

(#9) Ventur@ válasza hackeeeee (#3) üzenetére

Ventur@
(senior tag)

Amennyire jól tudom, kizárólag pályaautózás lesz benne. Különböző zárt és nyitott kasztnis autókkal :) .

Sub-Zero: Sajnos úgy nézz ki rally részleg nem lesz benne :O . Pedig megnéznék egy RBR szintű játékot, mai grafikával :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#10) jocek91 válasza DiXoN008 (#8) üzenetére

jocek91
(aktív tag)

Ha jól emlékszem akkor valaki itt gp-n említette hogy ha bele áldozod a ki írt összeget és egy bizonyos létszámot átlép a fizetett játékosok létszáma akkor visszakapod a pénzed. A vég termékes kérdés az nálam is passz :DDD

(#11) Találtgyerek

Találtgyerek
(senior tag)

DTM nagyon baba,esetleg nem tudja valaki,hogy lesz WTCC is benne?

06-3o/9759I39

(#12) hackeeeee válasza Ventur@ (#9) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Értem, köszi. :)

(#13) rt06

rt06
(veterán)

1:25-1:30 korul a 2-3. kocsikon a bal oldali kardantengely mit hajt? merthogy a kereket tuti nem...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14) Sub-ZeRo válasza Ventur@ (#9) üzenetére

Szomorú vagyok. :((( :O Akkor marad az rbr, meg a módjaim. ;]

(#15) lkandris válasza hackeeeee (#5) üzenetére

lkandris
(tag)

Szerintem a kéz az n+1-edik lépés lesz, amikor már nagyjából bugmentes a fizika és az ütközésmodellek. Nem nagy ügy egy human mesh-t kirajzoltatni, aminek a keze a kormánnyal együtt mozog, de úgy gondolom ez inkább csak minor probléma, most ne erre koncentráljanak.

[ Szerkesztve ]

(#16) FrozeN` válasza jocek91 (#10) üzenetére

FrozeN`
(tag)

Pontosabban a megjelenés után eladott darabszám függvényében kapsz majd vissza pénzt. Persze ha sikeres lesz...

"For the price of a minimum Tool Pack therefore, Team Members will be able to see the game being made, speak directly to the developers, and play a new version of the game each month. Then, once the game is released, Team Members can then earn money back for their input (based on their position within the company) and the success of the project... "

Bővebben az arányokról itt van egy táblázat.

Nekem úgy jön le, hogy ha beszállsz a fejlesztésbe, megkapod a játékot. És eleve ez tűnik logikusnak. Ez egy befektetés. Ugyan így, ha nagyobb Tool Packra akarsz lépni, akkor csak a jelenleg meglévőd és az új különbözetét kell kifizetni.

Egyébként durva hogy egy-egy build között is mennyit fejlődik a játék. És még csak alpha... jó lesz ez. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.