Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Folyton ezek a megalomán tervek... Inkább egy jó játékot hozzanak össze. Nekem a Destiny olyan semmilyen game volt, egy gyenge Halo klón.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#2) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

Ennyire biztosak benne,hogy 5 év múlva még itt lesznek? ;]

you must be the change you wish to see in the world

(#3) kwzatz

kwzatz
(őstag)

Oni 2 pls.

(#4) grengor válasza kwzatz (#3) üzenetére

grengor
(csendes tag)

Gondolom nem lesz ilyen kb soha, de támogatom!

(#5) oriic válasza kwzatz (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Jo lenne de a penzt egy tok uj IP-re kaptak.

Live-Die-Respawn

(#6) Steven

Steven
(addikt)

Lehet egyedül vagyok ,de nekem a destiny 2 irtó nagy csalódás ...

ráadásul pénzt is adtam érte ... :D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7) Badlof2k válasza GodGamer5 (#1) üzenetére

Badlof2k
(aktív tag)

+1 , elegge forditva ulnek azon a lovon 🙄 foleg ez az allando daraboljuk fel dlckre a jatekot es ugy ad ki egy ertelmes hosszu jatekot .. DEe neem , csak azert is pedig tetszett az 1,2 megis vettem mert tok elheto jatek lenne de a folyamatos baromsagaik miatt elment az egesztol a kedvem ..

[ Szerkesztve ]

(#8) exedoc

exedoc
(aktív tag)

Mai napig a Halo sikereit lovagolják, de egy olyan semmittelen game-el mint a Destiny. Mikor kijött az első rész akkor is ugyanezeket a nagyratörő terveket olvastam. Sehol sincsenek a nagyokhoz képest, mondjuk egy CD Projekt (Red) mellé oda se merném rakni őket, mert bagatel.

(#9) nubreed

nubreed
(addikt)

Az előttem lévő hsz-ekben mindent elmondtatok amit el lehetett és teljesen egyetértek. Nem értem minek ugrálnak Bungiék és miért kell ilyeneket beböfögni a közösbe amiről a cikk is szól. Nevetséges és átlátszó, a Destiny 2 eleinte nagyon rossz fogadtatása miatt szerintem kb az életbenmaradásért küzdöttek kis túlzással. Még a Bethesdától is erős lenne egy ilyen kijelentés, nem hogy a Bungietól.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.