2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) nofi

nofi
(őstag)

Na eeez nekem való :C Azt hiszem itt az ideje goldot venni :U

(#2) baleee89 válasza nofi (#1) üzenetére

baleee89
(aktív tag)

Akció dús játék lesz! pc verzió unreal motorral fog menni?

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#3) _Orbi_

_Orbi_
(aktív tag)

Egy régi P4-et hajtok most ideiglenesen. 4.0GHz-re húzott 631-es HT-s proci, 1.5 giga ram és egy 2600XT vga.
Magyarázza már meg nekem valaki, hogy hogyan lehet (és miért kell) akkora gépigényű videót csinálni, amilyet egy ilyen gépen nem lehet megnézni, mert annyira szaggat, miközben 100% -on pörög a gép. Ez gyalázat.
Bocs az OFF-ért, de muszáj volt...

(#4) kovsol válasza _Orbi_ (#3) üzenetére

kovsol
(félisten)

nekem a 2ghz -es c2d -t is 30-50% között dolgoztatja, vicces kicsit pedig hol van ez még egy 1080p vidihez képest...

ez a játék szerintem jobb lesz mint a duke nuken forever :B

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#5) Sub-ZeRo válasza kovsol (#4) üzenetére

Nekem max 15-30%-on ment a gép. Szerintem semmi extra nincs a vidiben.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#6) nofi válasza _Orbi_ (#3) üzenetére

nofi
(őstag)

Szerintem a hiba az ön gépében van. Nekem itt a munkahelyen 3 gigás P4, 1 giga memóriával, neakardtudnimilyenalap videókártyával simán elviszi :(

(#7) pzstm

pzstm
(félisten)

Bulletstorm és Crysis2 demo is egy napon. :C :DD

és már tölthető is!!!!

[ Szerkesztve ]

iPhone Xs Max 64GB Black |Surface Pro4 256GB Type Cover |Xbox One X Project Scorpio|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) munky

munky
(őstag)

Egész jónak tűnik. Kérdés, hogy hosszútávon mennyire lesz változatos a játékmenet...

(#9) Воланд válasza munky (#8) üzenetére

Воланд
(félisten)

Szvsz semennyire, agyatlan hentelés az egész. Pont ezért város, kell néha egy kis kikapcsolódás. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) csigacsoki

csigacsoki
(csendes tag)

szerintem jól eltalált hetelős game :DD így a demo alapján nagyon jónak tűnik, még a menü zenéje is elvan találva :))

(#11) creed13

creed13
(tag)

Várós már nagyon, egyébként volt már szó róla, h ez a sok pont mire jó? :F

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#12) Gude

Gude
(senior tag)

Sok jó game fog kijönni mostanában!

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) heihachi

heihachi
(addikt)

Sergeant of the Master Sergeants Most Important Person of Extreme Sergeants TO THE MAX!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) Beri78

Beri78
(őstag)

ezt is nagyon várom...mennyi pénz lesz ez a sok játék :F

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.