Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    Amit leírtam nagy része személyes megfigyelés. A kerékpár használat sokaknál csökken, a bubi is kínlódik. Mondjuk az igaz, hogy a sok narancs bérbiciklit miért is kellett beengedni - aki ráadásul a közpénzen, közösségnek szánt bicaj tárolókat használják ingyen, azok helyét elvéve. Ez sem tett jót anno a bubinak.
    Nem tudom meddig megy a bubi szekere, biztos veszteséges az egész. Én magam alig látok használót.
    A Telegramos cikkemben ugye nem tértem ki arra hogy mi lett a biciklis kereskedővel.
    Nos, akkor elmondom: Nem fog becsődölni, mert a lustuló vagy idősödő, ámde pénzes budai polgárok szépen felpattannak a Bosch és Panasonic-os darabonként 750ezres-másfél milliós bringákra. Így nem lesz gond, hogy csak pár Meridát adnak el. Azok akik meg eddig is oda jártak, nem veszik zokon, hogy a remek és nagyon profi, minden tekintetben figyelmes és népszerű szerviz díjai és alkatrész árai kb 100% megnőttek. Nekem sem gond, hogy kifizessem a szervizt, vigyázok a dolgaimra.
    A francokat fogom vinni a bicajom a tőlem 250 méterre található pesti bicaj szervízbe, ha a budaisok örömmel, mosolyogva fogadnak. (tényleg a szomszéd utcában van a szerviz, ahol lakom.) De ott még a budainál is magasabb árakat, soha rá nem érő embert(hagyja itt egy hétre), és szájszél húzogatást kaphatsz. :D

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Új hozzászólás Aktív témák