Hirdetés

2018. július 20., péntek

Gyorskeresés

(#1) Deck

Deck
(PH! nagyúr)

Ennek nagyon örülök! :C

PSN ID: deck91_x

(#2) Narxis

Narxis
(PH! nagyúr)

Inkább 3DS-re kéne vagy androidra.

(#3) kemotox válasza Narxis (#2) üzenetére

kemotox
(PH! addikt)
LOGOUT blog

+1 az ugy eleg jo lenne

"Ha mindenképpen eltökélt szándékod az, hogy csúnyán meg akarod bántani a szüleidet és nincs merszed ahhoz, hogy homoszexuális legyél, az a minimum, hogy a művészetekbe mártod magad!"

(#4) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Állati ötletes és hangulatos cucc, pont mint régen az arcade cumók. Mondjuk a végére már untam, de egyszer jó végigtolni.

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#5) ribizly válasza GodGamer5 (#4) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

Nekem ezek a lövöldözős részek nem jönnek be, meg lehetne benne több move.
Ettől függetlenül must-have mindenkinek! :C

|•| [Eladó] Bkercso X-Szekres II. fejhallgató erősítő | Hifiman 4pin XLR - 2x2.5" jack kábel | Cordial XLR Y-kábel |•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly

(#6) vilmose33 válasza Narxis (#2) üzenetére

vilmose33
(senior tag)

Meg Ios-ra is jó lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#7) wolfman

wolfman
(PH! kedvence)

Több kombó, jobb grafika kellett volna neki (persze nem AAAs szint). De azért jó volt, bár a vége elég semmilyen volt. Meg én örültem volna ha tartalmaz egy kis 'Nincs kettő négy nélkül' kontentet is.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) GreatL válasza wolfman (#7) üzenetére

GreatL
(fanatikus tag)

4 player is simán lehetett volna. 2x Terence Hill 2x Bud Spencer. És igen, jóval több kombinációs lehetőség kellett volna bele, mert ennyit kb. a POW tartalmazott.

i7, 1080 Ti, Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#9) saelin

saelin
(PH! addikt)

Mert miez a játék? :F

Kigoogliztam. Classic side scroller bunyós game film fanoknak. Nem is hallottam erről a játékról egészen mostanáig... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Haveromnak linkeltem, erre első kérdés: 60FPS meglesz?:D Oké. :D :C

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) Shing válasza saelin (#9) üzenetére

Shing
(őstag)

Sok mindenről nincs hír amíg nincs konzolokra bejelentve.

(#12) oriic válasza saelin (#9) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Pedig volt róla hír nálunk is:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn /Ha valamiért nem válaszolok PM-ben egy-két napon belül, írj újra nyugodtan. Kicsit sok üzenetet kapok. Sry és köszi/

(#13) perge666

perge666
(PH! addikt)

Wáááá ez a játék baromi hangulatos így videók alapján,igazi régi nintendós érzés.
Én se hallottam még róla idáig.

ペルゲ

(#14) saelin válasza oriic (#12) üzenetére

saelin
(PH! addikt)

Néha nem tudom hogy megyek el egy-egy hír felett. Pedig vagy 3 játékokkal foglalkozó oldalt olvasok! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) dreampage

dreampage
(HÁZIGAZDA)

Pisztácia DLC lesz-e hozzá? Vagy az elfogyott? :)

A játéknak soha nincs vége.

(#16) wesder válasza dreampage (#15) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Csokoládè DLC nem is volt.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#17) mg1992mg válasza wesder (#16) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

Jóólvan, ne kapd fel már úgy egyből a vizet. Ha nincs, nincs! Szóóval, mi a választék? ;]

Lassan beszerzem PC-re, de ez tényleg egy olyan játék, ami simán jöhetne telefonokra is. :)

Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Tab A6 10.1

(#18) ONEFREE

ONEFREE
(fanatikus tag)

Nekem csalódás volt..Gyengécske.. És drága is ennek fényében.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.