Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz btz #29 üzenetére

    Értem, köszönöm. Azt hittem van annak köze hozzá, hogy amikor pl anno mobilszámlát akartam befizetni mindig rákérdeztek, hogy milyen vezetékes szolgáltatást tudnak nekem ajánlani, és mindig megegyeztünk abban, hogy semmilyet. Persze egy ideje már kártyáról fizetek, így nem lehetek igény ehhez a fajta mintavételhez.

    Innentől kezdve már csak az kérdéses, hogy ha egy utcában van sok sárga pont, és közte pár elszórt kék, akkor az hogyan alakul ki?
    Azaz a lenti képen én sacc a negyedik-ötödik pont lehetek az út alsó oldalán. Ha földben hoznak mindent, akkor a mi oldalunkban kell ásni, mert a másik oldalt közmű van. Ha levegőben hozzák, akkor megint a páratlan oldal a nyerő, mert ott van a 0.4KV oszlopsor, a páros oldalon pedig 20KV van. Egyéb közműnek a pár évvel ezelőtti csatornázásnál nem lett kialakítva semmi. De az a pár kék az út túloldalán van.
    Át lehet itt valahogy kerülni a sárgából-kékbe? Szándéknyilatkozat, hosszabb hűség, bekerülési költség különbözetének részleges térítése, vagy valami fekete kakas áldozása a keresztúton teliholdnál? :D
    Ja, igen. A kép:

    Szerk.: Vagy ezügyben a dokumentumban lévő kapcsolattartót keressem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák