Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz rekurzio #5697 üzenetére

    " amit a Vodafone produkál a szar DOCSIS hálózatukon (500-ból van 10-20... és naponta 2x nincs net)" - detto. Ugyanez van nálam is (vagyis a sebesség még rendben is 200 alá nem szokott menni), de csak mióta UPCből Vodafon lett. Azelőtt semmi baja nem volt, ahogy átvette a voda 1-2 héten belül kezdődtek a bajok. Net is, van hogy csak pár percig nincs, de előfordult olyan is, hogy órákra elköszönt. A kedvencem az volt mikor 2020-ban 5 napig nem volt azért netem, mert fordítva raktak be egy szűrőt (ezt el is ismerték), majd szerelőhiányra hivatkozva vasárnap estétől péntek délutánig kellett várjak a szerelőre, aki elmondta, hogy nagy szerencsém van, mert ha ez az egy időpont nem lett volna jó nekem, akkor még több mint egy hetet kellett volna várjak, annyira kevesen vannak, annyira sok munkára. Természetesen a Voda nem gondolta azt, hogy kevesebbet fizessek a következő számlánál.

    TV vagy Internet : Én ezt réges-régen megoldottam : nincs TV-m, ebből kifolyólag előfizetésem sem rá. Csak internet, semmi más :)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák