Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz rekurzio #5697 üzenetére

    "Nálam papírforma szerint jön a 30/6 megabit DSL, szóval az megvan mindig és még ezzel is dönteni kell, hogy TV-zek, vagy internetezek, mert a kettőt egyszerre el is lehet felejteni."

    Kevesebb mint 10 évvel ezelőtt nálam is Speedport W 724V CI, ADSL-ről VDSL2-re váltva. Igen, akkor dönteni kellett, hogy vagy TV Stream, ráadásul IPTV-nél 1 HD és 1 SD volt kiadható maximum.

    Aztán jött a Cisco EPC3208 , ott már ennyire nem volt kiélezett a dolog, mert nem IPTV, hanem CATV volt, és egyébként is 60/4 volt azt hiszem.

    "Jelenleg megpróbálom kiharcolni a közös képviselővel, hogy a tetőre had rakjak ki egy antennát, mert jó lenne a Yettel a tornyuk 150M-re van és már 5G-s, de pont az épület másik felén lakok és átmegy 20 falon kb. "

    Én is társasházban lakom. UPC(Vodafone) szerelő kijött 2019-ben nem foglalkozott semmi ilyesmivel, levágta a régi Invitel kábelt, bekötötte a sajátot. Ellenben a DIGI-s szerelők közül első kettő olyan volt, hogy vissza is mondtam. Az első kijött, jogászkodott, hogy ez társasház... mondom, ember... másnak is be van kötve ... második meg nem is jött ki, mert esett azt eső, így lettem további két évre Vodafone-os.

    Viszont ez Nálad, hogy 500-ból 10-20 Mbps van meg... az még a garantáltat sem éri el ... a hibajegyet nem hagynám lezárni, és kötbéreztetném őket.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák