2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Föcsök

Föcsök
(aktív tag)

Végre egy hír. Mindig figyelem az oldalt, már vagy fél éve, meg egy hete kb elő is rendeltem, tegyétek ti is ezt. :DDD

(#2) Kanczy

Kanczy
(addikt)

Már el is felejtettem ezt a nem kicsit odab***ós játékot... megvenni nem fogom, mivel kevés hozzá a gépem. de majd videókon megbámulom és vágyakozom utána :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) Ateszzero válasza Kanczy (#2) üzenetére

Ateszzero
(őstag)

Szerintem XP alatt elég normális minőségben futhat a konfigodon.
Nekem kb 2éve volt ilyesmi konfigom , annyi különbséggel hogy nekem 8500Gt-m volt, és crysis ment 1280-ba minimális részletes beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#4) Mappa

Mappa
(addikt)

egész jónak néz ki :K

nem kötelező megadni

(#5) mephi666

mephi666
(veterán)

ohh, ez tetszik... nem semmi, hogy mit ki nem hoznak még mindig a tech4-ből :B ...erre a játékra tuti befizetek... remélem single-ben is kellemesen szórakoztat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Góliát

Góliát
(senior tag)

Príma kis játék lesz. KELL :))

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

(#7) iSonic

iSonic
(addikt)

jónak tűnik a játékmenete és még szép a grafikája is..

(#8) menalcas

menalcas
(őstag)

Az alapkoncepció nem rossz, de megvalósítás :(

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#9) Morden24

Morden24
(nagyúr)

Exküzimoá, de egyébként ez mitől olyan nagy szám? Mert a videó alapján csak sima tucatlövöldének tűnik, legalábbis én semmi olyat nem látok a videóban, ami érdekes lenne. Nem veszek észre valamit? :F

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Kanczy válasza Morden24 (#9) üzenetére

Kanczy
(addikt)

Durva RPG-szintű fejleszthetőség, S.M.A.R.T; küldetésalapú játék, elképesztő fegyvermódosítási opciók, okés sztori. Minden benne van, amit egy ilyen játéktól el lehet várni, és bőven kiemelkedik a tucatlövöldék közül. Legalábbis szvsz.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#11) csaabz

csaabz
(őstag)

Jó pár FPS jön 2011ben. Remélem, nem kell őszig várni egyikre sem.

We were somewhere around Barstow on the edge of the desert when the drugs began to take hold.

(#12) Morden24 válasza Kanczy (#10) üzenetére

Morden24
(nagyúr)

Ja értem. Csak azért, mert ez alapján a videó alapján ebből kb. semmi nem jött le :D
Így már inkább értem.

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Tituka

Tituka
(senior tag)

jónak tűnik :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#14) Kanczy válasza Morden24 (#12) üzenetére

Kanczy
(addikt)

Hát igen, a videóban semmit nem mutattak a lényegből :D

(#15) Nova96

Nova96
(őstag)

Ez kell :K

(#16) Воланд

Воланд
(félisten)

Remélem jó lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.