2018. október 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) sanchezsa

sanchezsa
(PH! kedvence)

Az ötlet csak abban nem tetszett, hogy egy csúcs szuper helyre miért kell vascsövekből hidat építeni...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Ez így ránézésre is nagyon low-budget cím lett.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#3) -Faceless- válasza sanchezsa (#1) üzenetére

-Faceless-
(őstag)

Hát igen nem minthogyha a portal-ban lennének mozgatható panelok amikből fel lehetne ilyesmit építeni. Jah várj...

(#4) hitvanyalak

hitvanyalak
(senior tag)

Korrekt játék. Engem egyik BC sem tudott soha lekötni,de ez nagyon bejön.

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#5) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Hát ez nem győzött meg sajnos. Inkább akkor már a Pontifex 2

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A Portal háttér miatt megnéztem.

A hangulatot egy ideig adják GLaDOS idióta szövegei, de ezt leszámítva a 20. pálya után meguntam (elvben 60 pálya van benne).

A hídépítés elsőre jópofa dolog, de igazából kevés a változó, minimális változtatással egy előre kitalált hidat kell felépíteni. Vagyis kitalálni, hogy a pálya megálmodója milyen hidat álmodott meg oda.

Igen, lehet azt játszani, hogy mi a legkevesebb anyagból kihozható híd, de akit nem motíválnak más játékokban az achievmentek (ahogy engem), az az ilyesmit nem értékeli túlzottan.

Inkább jöhetne a Half Life 3 meg a Portal 3... :U

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#7) Gyula84

Gyula84
(PH! kedvence)

Portal 1-2 remek volt, de ez... inkább kihagyom

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8) SQX_Barto válasza Cifu (#6) üzenetére

SQX_Barto
(őstag)

Sajnos a Valvenal az iskolaban 2-oig tanultak a szamokat! ;]

Valami akcioban kesobb megveszem, ennyiert nem erzem, hogy kellene nekem...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto

(#9) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

Annyi jó játék van ma már, amik odab@sznak (és ide tartozik a Portal 1 és 2 is), hogy ez még az ingerküszöböt sem üti meg nálam. :(

|•| [Eladó] A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ahogy az Angry Birds esetében is más IP-k felhasználásával próbálták a már megkopott játékmenetet feltámasztani (pl. Angry Birds Star Wars), úgy ez sem több a BC sorozat tovább éltetésénél, csak most a Portal IP bevonásával.

Egyébként ilyen szempontból tényleg szánalmas...

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#11) Winner_hun

Winner_hun
(Webcaritas)

miszlikbe aprító lézerek és már csapdák állják a járművek útját ---> más

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Ez nem Portal :(

(#13) Szaby59

Szaby59
(PH! kedvence)

Ellehet vele szórakozni, GlaDOS is hozza a formáját, szerintem nem rossz, de nem kell túl nagy elvárásokkal nekiülni. Tényleg jó lenne már egy Portal 3. :O

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#14) BatchMan

BatchMan
(senior tag)

A játék ötlete 1000 éve létezik Bridge Builder néven. Mi öt éves?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.