Hird​et​és

2018. január 21., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) sanchezsa

sanchezsa
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az ötlet csak abban nem tetszett, hogy egy csúcs szuper helyre miért kell vascsövekből hidat építeni...

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(fanatikus tag)

Ez így ránézésre is nagyon low-budget cím lett.

[ Szerkesztve ]

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#3) -Faceless- válasza sanchezsa (#1) üzenetére

-Faceless-
(őstag)

Hát igen nem minthogyha a portal-ban lennének mozgatható panelok amikből fel lehetne ilyesmit építeni. Jah várj...

(#4) hitvanyalak

hitvanyalak
(senior tag)

Korrekt játék. Engem egyik BC sem tudott soha lekötni,de ez nagyon bejön.

Vagyok hang aminek hullámai nincsenek, másnak érthetetlenül sistereg, vagy hallhatatlan nem érint meg semmit a szívben, vagy az agyban és mégis vannak mérők, miket dallamai meglendítenek.

(#5) Psychopeti

Psychopeti
(senior tag)

Hát ez nem győzött meg sajnos. Inkább akkor már a Pontifex 2

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A Portal háttér miatt megnéztem.

A hangulatot egy ideig adják GLaDOS idióta szövegei, de ezt leszámítva a 20. pálya után meguntam (elvben 60 pálya van benne).

A hídépítés elsőre jópofa dolog, de igazából kevés a változó, minimális változtatással egy előre kitalált hidat kell felépíteni. Vagyis kitalálni, hogy a pálya megálmodója milyen hidat álmodott meg oda.

Igen, lehet azt játszani, hogy mi a legkevesebb anyagból kihozható híd, de akit nem motíválnak más játékokban az achievmentek (ahogy engem), az az ilyesmit nem értékeli túlzottan.

Inkább jöhetne a Half Life 3 meg a Portal 3... :U

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#7) Gyula84

Gyula84
(PH! kedvence)

Portal 1-2 remek volt, de ez... inkább kihagyom

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8) SQX_Barto válasza Cifu (#6) üzenetére

SQX_Barto
(őstag)

Sajnos a Valvenal az iskolaban 2-oig tanultak a szamokat! ;]

Valami akcioban kesobb megveszem, ennyiert nem erzem, hogy kellene nekem...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: barto82

(#9) ribizly

ribizly
(PH! addikt)

Annyi jó játék van ma már, amik odab@sznak (és ide tartozik a Portal 1 és 2 is), hogy ez még az ingerküszöböt sem üti meg nálam. :(

| • | [Eladó] | Monoprice XLR kábelek | • | A WORD elszáll, az írás megmarad... | • |

(#10) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ahogy az Angry Birds esetében is más IP-k felhasználásával próbálták a már megkopott játékmenetet feltámasztani (pl. Angry Birds Star Wars), úgy ez sem több a BC sorozat tovább éltetésénél, csak most a Portal IP bevonásával.

Egyébként ilyen szempontból tényleg szánalmas...

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#11) Winner_hun

Winner_hun
(Webcaritas)

miszlikbe aprító lézerek és már csapdák állják a járművek útját ---> más

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Ez nem Portal :(

Steam | Uplay | Origin | XboxONE JÁTÉKOK, GOLD előfizetés !! LEGJOBB ÁR !! https://hardverapro.hu/apro/steam__uplay_jatekok https://hardverapro.hu/apro/xbox_one_jatek_kulcsok__gold_elofizetes

(#13) Szaby59

Szaby59
(PH! kedvence)

Ellehet vele szórakozni, GlaDOS is hozza a formáját, szerintem nem rossz, de nem kell túl nagy elvárásokkal nekiülni. Tényleg jó lenne már egy Portal 3. :O

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#14) BatchMan

BatchMan
(senior tag)

A játék ötlete 1000 éve létezik Bridge Builder néven. Mi öt éves?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.