Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz Bog #8 üzenetére

    Semmi bajom a villanyautóval tényleg jó nyomaték meg a karakterisztika. De azért tedd a szivedre a kezed ez a mondat:
    "adott esetben félig lebiggyesztett szájjal adja majd nekünk vissza az élvezetes városi cirkáló kulcsát, mikor hazajöttünk."
    Ez még egy prospektusban is szemöldökfelhúzást eredményezne olyan marketinges. Persze meg a fű is zöldebb lesz meg az asszony is fogy 3 kilót..

    Én csak idén 20-szor mentem Tapolcára. Ebből ötször e-autóval (tesztcucc). Semmi szívás nem volt, bár én a végponton tudok tölteni.
    Én messzebb megyek, Esztergom-Pécs. Tapolca (feltételezem Bp-ről) olyan 150-170 km, Esztergom-Pécs meg 250. Az előbbi azért a legtöbb elektromos autónak megvan ha nem nyomod és nem kell klíma vagy fűtés, az utóbbi meg ahogy olvastam a valós tapasztalatokat sajnos a legtöbb autónál igényelne legalább valamennyi útközbeni töltést. Én nem láttam gyorstöltőt egyik kúton se ami útba esik ergo azért kell ott szobrozni egy 30 percet ami az amúgy is hosszú úton elég kellemetlen. Megint ismétlem mindenre van megoldás, de ilyen áron ahogy a kocsik mennek az ember nem kompromisszumokat akar megoldani. És érdemben gyártói oldalról meg "hívő" oldalról ezeket legfeljebb szőnyeg alá söpörve látom, megoldás, terv, roadmap nincs rá.

    Pont erről szól a cikk második-harmadik oldala.
    Oké, ez igaz, csak azért a cím és első oldal erősen click-ragebait. De lehet csak nekem van már nagyon péntek.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák