2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) kona005

kona005
(senior tag)

Hát remélem 1:1 olyan lesz mint a PC-s és nem szúrják el az egészet...

(#2) tomee007007

tomee007007
(őstag)

Ezzel most nagyon elgondolkoztattak h a jó öreg PSP-t lecseréljem egy Vita-ra:)

(#3) danikollar válasza kona005 (#1) üzenetére

danikollar
(őstag)

Ha olyan lesz, mint a ps3-as, akkor már nem is jó? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) dejaris

dejaris
(addikt)

Ahogy kiadjak, meg is veszem.

(#5) RangerFox válasza dejaris (#4) üzenetére

RangerFox
(addikt)

Dettó! :D

(#6) Ps Vita

Ps Vita
(őstag)

:C

(#7) LorenzoHUN

LorenzoHUN
(veterán)

Az a baj,hogy PC-n már most is sz..á játszotta mindenki a kettőt,akit érdekelt,és nem hinném,hogy majd Vitára,Season Pass-ostól mégegyszer megérné megvenni ugyanezt.Akkor kellett volna gondolkodni,amikor kijött,nem 2014...nevetséges.Jó játék a BL2,meg 100+óra még rohanva is a DLC-kkel együtt,de hát pont emiatt se értem.Azt érteném,ha kiadnának egy BL2.5-öt,motor ugyanaz,de exkluzív "DLC",hozzávéve,hogy "mobilon" kevesebb idő van,így kisebb terepek,kevesebb ellen,rövidebb küldik...PC-n van olyan küldi,amit 1 óráig lehet csinálni,meg helyszín,ami nem esve-kelve is több,mint fél óra bejárni,ésha ugye kilépsz,csak a helyszín elejére jutsz vissza,ergó újra végig kell menni,leölni mindenkit,PC-n is határeset tud lenni némely küldi emiatt.Szóval egyik szemem sír,a másik nevet...mondjuk Androidra valami BL1 50x örömtelibb lett volna,az kellően régi már újrajátszani,és a rövidebb küldik is stimmelnek.
Nomeg nem tudom,Vitán ki a fene fog a legendary-kkal kínlódni,amikor PC-n is sokszor 100x le kell ölni egy bosst,mire összejön,stb.A megfelelő cuccok nélkül állati nehéz...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8) Darth_Revan válasza LorenzoHUN (#7) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

Majdnem a megjelenés napján megvettem, be is aktiváltam Steambe, de még nem játszottam vele :Y

Majd talán Vita-n :DDD

Metro Last Light LE-t is megvettem szinte a megjelenés napján, de kibontani még nem volt időm, csak itt porosodik :(((

(#9) gegory

gegory
(tag)

Unreal motoros a cucc és UR motor a Vitát támogatja 90%-ban bár az a 10% lesz a döntő hogy sikerül a produktum. :D

Gegory

(#10) tomi1031

tomi1031
(tag)

Szép kis kezdeményezés lenne a Sony-tól mert az egy éve megjelent konzoljukra szinte nincs játék.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.