Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

szép szép....mieeez?:C
nem semmi tartalom :R
hajrá fanatikusok ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#2) h-yle

h-yle
(őstag)

A megjelenés örömére megvettem magamnak az eredeti SC-ot. Asszem ideje megnézni mire ez a nagy felhajtás. Majd 12 év múlva megveszem ezt is :DDD

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) Djuree válasza h-yle (#2) üzenetére

Djuree
(félisten)

van mire felhajtani. én megjelenés óta tolom az SC-t és még mindig nem unom :K

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#4) DeckardCain

DeckardCain
(senior tag)

Nem rossz.. D3-ból viszont kötelező lesz a CE :DDD

(#5) plus44 válasza DeckardCain (#4) üzenetére

plus44
(veterán)

Csatlakozom:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) Dani811

Dani811
(aktív tag)

Mi az a StarCraft? :B

(#7) Narxis válasza Dani811 (#6) üzenetére

Narxis
(nagyúr)

Azonnal menj a sarokba és térdelj kukoricára. :p

(#8) Djuree válasza Dani811 (#6) üzenetére

Djuree
(félisten)

jó kérdés :))

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#9) Djuree válasza DeckardCain (#4) üzenetére

Djuree
(félisten)

:K :C

(#10) akangels

akangels
(tag)

Most komolyan:D nem játszottam SC el de mit hagytam ki h ennyire nagy a hűhó körülötte?:D tnap prbáltam felrakni de win 7 en úgy néz ki mind ha 8 szín lenne a játékba(gondolom nállam nem oké vmi de akk is le is töröltem és visza adtam havernak) na szal mit hagytam ki ?:D

(#11) h-yle válasza akangels (#10) üzenetére

h-yle
(őstag)

Nyisd meg a felbontás választó ablakot (winben), és akkor nem csinálja. Ne kérdezd miért, de működik. :D

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) akangels válasza h-yle (#11) üzenetére

akangels
(tag)

most ez komoly?X D:D na akk midnjárt felteszem és meglássuk:D

[ Szerkesztve ]

(#13) D1Rect válasza h-yle (#11) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Lol, ty. :R

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#14) Wolverine válasza akangels (#10) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Egy olyan játékot, ami talán egyedülálló abban az TS-ek között, hogy 12 év alatt sem avult el :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) sh4d0w

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

Annak a guest pass-nak mindkét felét lehetne lefotózni nagyobb méretben is? :DDD

https://www.coreinfinity.space

(#16) akangels válasza h-yle (#11) üzenetére

akangels
(tag)

És lol tényleg:D köszi szépen :D 5 perc játék után ezt se találom izgalmasabbnak mint a többi stratégia játékot:D de nyilván bennem van a hiba:D

(#17) Wolverine válasza akangels (#16) üzenetére

Wolverine
(félisten)

A single lényege a sztori. Annak az oka, hogy 12 év után is milliók játszanak vele, a multi.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) bpx válasza akangels (#16) üzenetére

bpx
(őstag)

próbáld ki multiplayerben aktív versenyszerű játékkal :D
persze most csak mondtam egy nagyot, és nyilván nem fogod, nincs is rá lehetőség már, de a SC-nak ez a lényege :P

(#19) - = Zk = - válasza Wolverine (#17) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

én erősen megmaradtam a Tiberian Sun-nál ilyen téren:R.....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#20) Dani811

Dani811
(aktív tag)

Letöltöttem az SC demóját. Megértem mért szeretik nagyon ezt a játékot, valószínűleg én is meg fogom venni.

(#21) Daczy

Daczy
(aktív tag)

Kicsit sok lesz már az SC hír :(((

(#22) jookomak válasza Daczy (#21) üzenetére

jookomak
(őstag)

Csodálkozol az elmúlt évek egyik legjobban várt játékánál?
Én mondjuk az unboxing videókat utálom. Irigy vagyok, hogy mások olyannal tolják, ami nekem még nincs ;]

A holnapi hírre leszek még igazán kíváncsi, hogy milyen első napot produkált a játék.

[ Szerkesztve ]

(#23) EczkE

EczkE
(addikt)

Nagyon széééép! ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#24) Daczy válasza jookomak (#22) üzenetére

Daczy
(aktív tag)

Arra mondjuk én is ;]
csak már tegnap is megjelent egy cikk, tulajdonképpen a semmiről, ma meg ez az unbixing ...:U

(#25) ígyvanferi

ígyvanferi
(addikt)

Nem mintha nem láttuk volna ezt már millió meg egyszer, de király!

(#26) opr válasza Dani811 (#6) üzenetére

opr
(addikt)

Európában játék, Koreában meg olyan izé, ami a helyi hölgyekre úgy hat, mint európában a Ferrari :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Drága szórakozás az biztos, de nagyon állatul néz ki :DDD

nothing is true everything is permitted..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.