2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) prolad

prolad
(őstag)

Érdekes,azt hittem BO történet lezárult. Kíváncsi leszek tud-e aCOD újat mutatni.

(#2) Fogpiszkalo

Fogpiszkalo
(csendes tag)

Nekem semmi újat, az tuti. :O

"Alku nélkül nincs üzlet "

(#3) Sub-ZeRo

Na lehet készíteni a mindig újraspawnoló lóvét a pénztárcában, mert úgy néz ki a karácsonyi lehúzás meg lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#4) UnSkilleD

UnSkilleD
(senior tag)

nem lesz gránátvető :D hogy lövök így freget

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#5) teeem

teeem
(aktív tag)

könyörgöm ne!

(#6) prolad

prolad
(őstag)

Tényleg,mi gond volt a gránátvetővel?

(#7) Kanczy válasza prolad (#6) üzenetére

Kanczy
(addikt)

Az MW3-ban semmi, előtte pedig nem viccből hívták noob tube-nak ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#8) nanorambo

nanorambo
(őstag)

Húúh. Jön az új cod? Nah akkor már nyugodtabban aludhatok. :D

Borzalom ez a cod sorozat...

(#9) SzlobiG

SzlobiG
(félisten)

Én arra leszek kíváncsi hogy hány évig tudják még húzni ezt a cod sorozatot.

(#10) wikings2

wikings2
(őstag)

Én cod 2 zök :U :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#11) keldorpapa88 válasza wikings2 (#10) üzenetére

keldorpapa88
(félisten)

I doubt anyone care.

(#12) Sub-ZeRo válasza prolad (#6) üzenetére

Mert rengeteg szerveren kiszedték, mert a sok csicska csalót csak így tudták leszedni és el kezdtek sírni emiatt ezért inkább nem rakják bele, hogy jól tudjon mindenki "szórakozni".

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#13) LW

LW
(senior tag)

Nem is hangzik olyan rosszul, de bőven elég lenne 2 évente egy normális cod.

(#14) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Az MW3-nál biztos jobb lesz, csak a Treyarch ne felejtsen el optimalizálni PC-re, mint a múltkor.

[ Szerkesztve ]

(#15) cellpeti válasza prolad (#1) üzenetére

cellpeti
(veterán)

Már a 4. rész óta nem mutat semmi újjat :DD :DD

Huawei P10+

(#16) For357y válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére

For357y
(aktív tag)

Személy szerint idegesítő a "pro" játékosok nyavalygása. A fegyver benne van a játékban, ha azt akarom használni, akkor azt használom. Egy valódi háborúban sem panaszkodik egyik fél a másiknak, hogy "köcsög noob vagy mer' csak repülővel tudsz bombázni, én bezzeg pro vagyok és csak pisztolyt használok!!!44négy!"

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#17) teeem válasza cellpeti (#15) üzenetére

teeem
(aktív tag)

Az volt az utolsó jó rész, de az tényleg jó volt, a mai napig bármikor tök szívesen végigtolom. ( Jó, a MW2 vel is el lehetett szórakozni, de akkor is a 4 az örök.)

For357y:
+1..

[ Szerkesztve ]

(#18) Sub-ZeRo válasza For357y (#16) üzenetére

+1, bár aláírom, hogyha mindenki azzal menne, akkor nem nagyon lehetne mozdulni a pályán. Elég lenne az, hogy 1 csapatban max 2-3 darab lenne. Szerintem, bár tényleg jobb lenne ha lehetne használni. Az egyik magyar szeróról azért bannoltak mert elmondtam a véleményem a szerveren pont erről, hogy már mindent tiltottak. És a gyenge lelkű adminnak nem tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#19) For357y válasza Sub-ZeRo (#18) üzenetére

For357y
(aktív tag)

Ez egy jó ötlet. Ha 2-3 embernél már van ilyen, akkor nem engedi használni, hogy azért kiegyensúlyozott legyen. Vagy korlátozott lőszer. Nem is tudom. Nyilván azért az sem jó - ahogy Te is mondtad - hogy ha mindenki ezt használja. Lehessen használni, csak ne úgy, hogy azon kívül semmi mást nem használ fel a játékos.

[ Szerkesztve ]

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#20) #41133696 válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére

(törölt tag)

Csakúgy mint 2005-től folyamatosan :)

(#21) Sub-ZeRo válasza #41133696 (#20) üzenetére

Hát bánom is mikor féláron volt a bo steamen és rányultam.

(#22) #41133696 válasza Sub-ZeRo (#21) üzenetére

(törölt tag)

Ja... amúgy én is azt hittem ameddig nem olvastam az eslő BO2-es elnevezéseket, hogy a BO-nak annyi :) Igazából már elképzelni sem tudom, ha nem öböl háborúról lesz szó, vagy öböl háborúkról, akkor miről, mert a 60-as és 70-es éveket kipipálták...Koreai háborúra meg rá sem bagóztak.

Lehetne mondjuk a 80-as évek afgán szovjet háborújával is foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#23) Pöttön

Pöttön
(őstag)

Nekem ez már most rókabőr gyanus :N
GoodSpeed: Max kitalálnak egy negyedik világháborút...
A COD sorozat történelmet ír ;]

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás... "Főnök, ki az a Korporations?" SCII-Dio 3 BATTLETAG: Horiboy#2965 Psn: Horiboy1988

(#24) cbr688

cbr688
(senior tag)

sztem ezeket lassan be sem kell jelenteni, nfs-en sem lepődöm meg...kitűzhetnek minden novemberre egyet...
sztem van is ilyen ütemtervük 2012.2013, egészen 2020ig ahol már engine-t kéne váltani...

(#25) Youri válasza prolad (#1) üzenetére

Youri
(veterán)

Nem tudtam, hogy a multi ugrálás daráláshoz kell történet ;]

RTX ON

(#26) radi8tor

radi8tor
(MODERÁTOR)

Nem lesz GL. :Y Thank God! :R

⭐ https://wellbe.hu

(#27) Rexdemon válasza For357y (#16) üzenetére

Rexdemon
(aktív tag)

+1

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#28) mongoose123

mongoose123
(aktív tag)

Remélem ez is olyan gépigényes lesz mint az első része. :(((

(#29) Fogpiszkalo válasza mongoose123 (#28) üzenetére

Fogpiszkalo
(csendes tag)

Nah jah ! :D Emléxem, bátyám megvette eredetibe, és nem futott neki a Core2Quad Q6600-on sem, HD 4890-párosítással, normálisan, még mediumon sem :))

"Alku nélkül nincs üzlet "

(#30) #41133696 válasza Fogpiszkalo (#29) üzenetére

(törölt tag)

Hát igen, voltak optimalizáltsági gondok. Ráadásul úgy volt nagyobb a HW ígénye, hogy eggyel fejletlenebb IW motort használt mint a COD6 :D

BO-nak köszönhetjük, hogy a Codoknak 7-től kezdődően minimum három magos AMD proci kell :D

(#31) Jani18

Jani18
(aktív tag)

kíváncsi vagyok mi sül ki belőle

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/ https://www.twitch.tv/mazodox

(#32) Tibinho

Tibinho
(tag)

remélem lesz valami újdonság is.. cod4 óta nem igen volt ... :W

I'm Gotham's reckoning.

(#33) LW válasza Tibinho (#32) üzenetére

LW
(senior tag)

Singleplayerben nem, multiban volt, csak nem mindegyik jó. ;)

(#34) mongoose123 válasza Tibinho (#32) üzenetére

mongoose123
(aktív tag)

Teljesen igaz, egész játék már unalom.. max a singleplayert a story miatt 1-2szer kipörgetni és kész is. :U

(#35) @rglaaf válasza SzlobiG (#9) üzenetére

@rglaaf
(veterán)

Ez a franchise egy soha ki nem fogyó aranybánya ugy néz ki, és ameddig lehet nem is fogják hagyni

(#36) fracture333 válasza keldorpapa88 (#11) üzenetére

fracture333
(aktív tag)

ZOOOOOMMBIIIIEEESSS!!!!

cares* btw :C

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.