Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz szaszlaci #23 üzenetére

    " Amelyik tápon ez javít, az a táp hibás. "
    Egy rakás "hibás" tápom van ebay-ről, amiről nagyon frankón jön a magasfrekis zaj :D Azokhoz pl. tök jó lehet.

    Ugyanakkor végre leírtad, hogy miért. Lehetett volna ezzel kezdeni, mert ennek végre volt teteje, nem csak össze-vissza szarozás. A hosszával nincs gond, mert normális információátadást nem lehet 3 mondatban megoldani. Szakmailag is OK. Én nem gondoltam ennyire végig, csak ránéztem a postra, hogy hm, szűrő, ez még jól jöhet, tekintve az autómban található 5V-os stabilizátorok zajosságát, mondom majd egyszer építek hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

  • bkercso

    nagyúr

    válasz szaszlaci #23 üzenetére

    Nálad hiányzik ismeret, nem kevés. Ezt látom az írásodból. Pl melyik viaszacsatolt disszipatív szűrő szűr 100kHz fölött. Ezel drágák, és MHz-es zajra akár hangfrekvenciás belengéssel válaszolnak.
    Ezen kívül fix feszültségszintűek, tehát nem használhatók univerzálisan, mint az itt közölt szűrő.

    Ha a négyzetesen hosszú válaszodból kisülne valami, az használhatna... De sajna fogalmatlan vagy a témában, csak összeolvastál pár alap dolgot. Majd linkelek neked application note-okat, azokból lehet tanulni.

    A.LED-es polaritásfigyelőd zseniális! A LED ellenfeszítve csak 5V-ot bír. Ha ez nem lenne elég: fordított polaritáskor a piros LED-en kívül a pufferkondi robbanása is jelezné a hibát.

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

Új hozzászólás Aktív témák