Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz aero. #12 üzenetére

    Szerintem sokszor az is benne van, hogy álmodoznak az emberek és olyan ingatlanokat/termékeket néznek, amire nincs elég pénzük. Néha el is jutottam idáig, hogy bevallotta neki csak ennyije van, amit én értek, csak nem tudok vele mit kezdeni. Persze aztán az is benne van, hogy sokan használják ezt az érvet arra apellálva, hogy talán meg fogom őket sajnálni és engedek 20-40%-t az árból, ami erősen "ejha!".

    A bejegyzéshez: ez valóban bunkóság, de ennél számomra egy fokkal rosszabb amikor hosszas értekezés után az elsőre normálisnak tűnő delikvens szó nélkül eltűnik. Nemrég egy viszonylag nagyobb értékű felszerelést árultam, ami ráadásul nem is kapható minden sarkon, rengeteg kérdése volt az illetőnek, látszott, hogy ért hozzá, teljesen helyénvaló kérdések voltak, így váltottunk körülbelül 30 emailt. Az utolsó levelében kérdezte meg, hogy hol lehetne megtekinteni (benne volt amúgy a hirdetésben, de izé), megírtam a választ, amiből kiderült, hogy 120 km-re van tőlem, de mivel normálisnak tűnt (elfogadható helyesírás és stílus), hozzátettem azt is, hogy ha komoly a szándék és neki nehézkes eljutni hozzám, akkor szívesen megyek én, megoldjuk. Ott mintha beszippantotta volna egy párhuzamos univerzum, úgy eltűnt és azóta se hallottam felőle. Hozzáteszem, a teljes benzinköltség a vételár körülbelül 0.2%-a lett volna. Furcsák az emberek...

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák