Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz GypsFulvus2 #27 üzenetére

    Én végigvittem mégis Everquesteztem meg Ultima Onliineoztam meg Dark Age of Camelotoztam meg wowoztam 4 évig meg Aionoztam is és a Start trek bétát is toltam....
    És e melett imádtam a Baldurs Gatet meg a Never Winter Nightsot meg a KotORt meg az Morrowindet + Obliviont oszt DAO meg a Fallout 1-2-3at...

    MMO és single player RPG nem üti egymást...abban viszont biztos vagyok hogy a kocka és eredményeket elért playerek azok többsége RPG fan...

    Viszont míg egy single player RPG 60-90 órás egyedüli LORE addig egy MMO akár 2000 órás szórakozást is adhat...évente.

    Egy MMO is túlnyomó része sinlge play, főleg a leveling, igaz az end gém nem.
    Azonban simán talni olyan társaságot ezen idő alatt akikkel jól érezheted magad és onnantól már jóval többet nyújt mint egy offline rpg szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák