2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

(#1) nrgia

nrgia
(őstag)

Ez már döfi, sőt mitöbb klassz !!! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) Morden24

Morden24
(nagyúr)

Helyes.
Ha az első részben biztosított hangulat tendencia lesz, akkor sok vevőjük lesz, köztük én is.

Sectumsempra - For Enemies

(#3) Vitus

Vitus
(őstag)

Brutálisan ötletes és jó játék ez. Nagyon várom a 2. részt, az első fergetegesen jó volt. Nálam a half lifeok mellett van 1 szinten velük.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#4) munky

munky
(őstag)

OMG. Már a 3. részről van szó? :Y

(#5) mephi666 válasza Vitus (#3) üzenetére

mephi666
(veterán)

nekem is már anno a system shock2 kedvenc volt... aztán a bioshock elvárásaimon felül teljesített... elég hozzá az, hogy ahogy elkezdtem játszani vele, azonnal 2 soron végig is vittem... easy-n halál nélkül... (avp óta nem szeretem nehezebb fokozaton kezdeni a játékokat, mert elsőre nem tudhatom, milyen meglepetést tartogat :) ) mediumon meg 4-5 halállal :) bízok benne, hogy nem csak a névből akarnak megélni, hanem minőségit is alkotnak... túl hirtelen jön a folytatás szerintem... mint anno max payne 1 után a 2... őszintén: kicsit félek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) hdman válasza mephi666 (#5) üzenetére

hdman
(őstag)

Hardon azért picit nehezebb :) Én úgy mentem végig hardon,hogy közben gyűjtögettem, annyian voltak mint a fene :)

Sopron city :)

(#7) mephi666 válasza hdman (#6) üzenetére

mephi666
(veterán)

én is gyűjtögettem rendesen... minden sarkot átnéztem az utolsó centiig :) ss2-ben a log-okkal szórakoztam rengeteget... delacroix-nak hívták asszem, aki rengeteg logot hagyott maga után :) izgalmas kis játék volt... megszokásból levertem/lelőttem mindig/mindenhol a kamerákat, mert már régen megtanultam, hogy csak a bajt hozzák az ember fejére :) én szeretném visszakapni a folytatásban az inventory-t... meg a fegyvermodolást is kicsit részletesebben képzelem el... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Várom szeretettel :)

Hardon azért elég nehézkes volt már az 1 sztem is :)

Véleményem szubjektív...

(#9) hdman válasza mephi666 (#7) üzenetére

hdman
(őstag)

[link]

Én a kamerákat meghackeltem, hogy zúzza az ellenfelet. Big Daddy-t is "hackeltem" állandóan :D Vagy egymásnak ugrasztottam őket, megvártam amig az egyik megöli a másikat. Felszedtem a pénzt, majd kinyirtam a másikat, és tőle is elvettem a pénzt :D :D

Az ördögi terv! :DDD :DDD

(#10) Quiksilver válasza hdman (#9) üzenetére

Quiksilver
(aktív tag)

De gonosz vagy ;] :P

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#11) hdman válasza Quiksilver (#10) üzenetére

hdman
(őstag)

Nem gonosz,csak kellett a pénz :D

(#12) mad1 válasza munky (#4) üzenetére

mad1
(veterán)

Meg a 2rol sem tudunk sokmindent.

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#13) pityeszka

pityeszka
(őstag)

Ez csak jó hír. :K

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#14) zsolt1129

zsolt1129
(addikt)

Együtt jöna kettő meg a három is? :C

(#15) CptMisi

CptMisi
(őstag)

:C :C :C biztos jó lesz :C :C :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.