2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

hát..Nos
eddig elképzelésem sem volt, hogy mit lehet multizni egy Bio-ban. Mostmár legalább tudom :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#2) feka007

feka007
(nagyúr)

Az a Thompson kicsit sokat rúg :U

(#3) Thome

Thome
(addikt)

Hát. Elég gagyi hatása van, má bocsánat a rajongóktól.

Bánat

(#4) Antibazsi

Antibazsi
(aktív tag)

Őszintén szólva nekem sem tetszik. Már a második videó közepén untam...

Üdv, Balázs

(#5) feka007 válasza Antibazsi (#4) üzenetére

feka007
(nagyúr)

Nekem az első rész se jött be.
Ebben a 2. részben ahogy nézem még a grafika is tök ugyanaz, kiadhatták volna kiegként is szinte..

(#6) aram01

aram01
(nagyúr)

hát nemtom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) Prof01

Prof01
(veterán)

Capture the Sister. LOL :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) BalaNce87 válasza feka007 (#5) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Most nem azért de a te állításodat olvasva ez így van ac2-nél mw2-nél is meg left 4 dead2-nél is :D mert itt a grafika keveset fejlődött, max az ac2-be sikerült kiküszöbölni a monotonítást.

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#9) feka007 válasza BalaNce87 (#8) üzenetére

feka007
(nagyúr)

Hát MW2 azért nem ugyanúgy nézett ki mint az előző rész.. AC2-vel még nem játszottam, én azt hallottam hogy az 1 hibáit kijavították. De ez tényleg ugyanolyan mint az első :D

(#10) P00By válasza Prof01 (#7) üzenetére

P00By
(nagyúr)

Fenébe! Én akartam :D

(#11) Thome válasza feka007 (#9) üzenetére

Thome
(addikt)

Nem mer van multija! Ami csodás, így ránézésre is! ;]
Az eMWé 2 meg ugyanaz mint az 1, csak más... :DDD (Azt vettem észre, hogy az MW2-t szidják orrba szájba, és leginkább azok, akik nem veszik meg, és nem tudnak multizni.) :C :DDD

Bánat

(#12) feka007 válasza Thome (#11) üzenetére

feka007
(nagyúr)

Hát 2 és fél év alatt illett volna vmi változást belerakni, hamár a grafika ugyanaz marad.. MW2-ben még midnig jobban "új játék" érzésem volt, mint ebben így videó alapján ;]

(#13) Thome válasza feka007 (#12) üzenetére

Thome
(addikt)

Neszójjábe, mert jönnek itt a biósokkos emberek, akik jól elvarázsolnak! :D

Az MW2 meg császár játék, bárki mondhat bármit. De ugyebár az MW2 az MW1-hez képest nem változott semmit, mert az 1 az Pixel Shader 2-t használ, a 2 meg PS3-at... :DDD Minnyá jönnek a nagyokosok, mert meglátják hogy dicsérem az MW2-t! ;]

[ Szerkesztve ]

Bánat

(#14) _bs_

_bs_
(tag)

már az 1 is érdektelenségbe fulladt, a papíron nagyon szép és nagyon jó játék egy monoton lövölde volt értetelmetlen background story-val. nem tudom miért kell eröltetni.

(#15) Thodeus válasza _bs_ (#14) üzenetére

Thodeus
(aktív tag)

Erőltessék csak! Utóbbi évek játékai közül az egyik legjobb story és hangulat terén.

(#16) darkarthur

darkarthur
(senior tag)

Igazat megvallva, az első résszel sem játszottam, de a videók alapján a másodikkal sem fogok. Megkövezhettek, de számomra ez annyira gagyi, hogy az valami rettenetes. Heretic 2 idején nagy szám lett volna, de most... hát érdekes.

(#17) k.soma válasza Thome (#3) üzenetére

k.soma
(senior tag)

A számból vetted ki a szót.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#18) Jarlaxle

Jarlaxle
(senior tag)

Nekem nagyon bejött az első rész, nagyon jó hangulat és pályák. De ez a multi valami borzalmasan béna, egyáltalán nem illik ehhez a játékhoz. persze dicséretes, hogy próbálkoznak ezzel is, de ehelyett pl. csinálhatnának 1-2 extra részt single playerhez.

(#19) nrgia

nrgia
(őstag)

Jónak tűnik...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#20) bLaCkDoGoNe

bLaCkDoGoNe
(veterán)

Ennyi idiótát egy rakáson... Biztos van dedikált MW2 topik, fényezzétek ott a bohócot. (Akinek inge, vegye magára, akinek nem, ne.)

Én várom már a második részt, az elsőt rongyosra játszottam anno, üdítő színfolt volt a mostani tucatFPS-ek között, remek világgal és pompás hangulattal. A multiplayer annyira nem vonz, nekem elég lesz a single is.

[ Szerkesztve ]

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.