Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz banhammer #22 üzenetére

    Egyedül a Star Wars 1313 projekt miatt kár. Azért nagyon fáj a szívem, mert végre a sok gyerekes ökörség után (beleértve az előzmény trilógiát a mozivásznon) végre kaptunk volna egy olyan alkotást, ami jól össze van rakva. A Jedi Knight óta nem készült olyan Star Wars játék ami nem kiröhögni való szemét. A Force Unleashed villantott valamicskét, de nem volt ez már a régi, ráadásul a vásárló átverése, hogy negyed annyi játékidővel rendelkezik, mint alig pár éve egy Jedi Knight rész és még a multit is elfelejtheted.

    Megveszed 50-60 euróért/dollárért a játékot, hazaviszed, délután háromkor leülsz játszani és vacsorára már kétszer végigtoltad... endgame nulla, multi nulla. HÁT EZ MENNYIRE MEGÉRTE! Régen a Jedi Knight epizódokat végigtoltad 13-15 óra alatt, de ha minden zugba benéztél, néha elakadtál (mert gondolkozni is kellett olykor) akkor hosszú napokig elvoltál vele. Én komótos tempóban laza 2 hét alatt vittem végig őket... aztán az egyjátékos mód befejeztével még hónapokig jártunk multizni a haverokkal.

    A LucasArts vesztét az okozta, hogy nem tudott elég ürüléket produkálni az utóbbi években (nem úgy, mint az EA meg az Activision). Egy receptet átvett tőlük: Csinál minél primitívebb, minél rövidebb, minél kevesebb valós tartalommal rendelkező játékot. Csak azt felejtették el, hogy ezt agyon kell reklámozni és fulladásig el kell árasztani a piacot.

    Persze ennek van áldásos hatása is... minél több a szar a játékpiacon, annál több eredeti játékot vásárolok. :) Régen nem győztem kapkodni a fejem, annyi jó cím volt. Most meg jön évente 2-3 alkotás ami tényleg érdekel, meg sok régit veszek meg fillérekért leértékelve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák