Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Cifu #7 üzenetére

    Szigorúan kontrollerrel kell játszani PC-n is, billentyűzettel csak mazochistáknak ajánlom! ;]
    Azt meg ne mondja már senki, hogy nincs pénze egy Xbox 360-as kontrollerre, mert menten elsírom magam(nekem van olyanból 2 is).

    (#9) kwzatz Nos igen, vannak benne quicktime eventek, de nem olyan vészesek mint a Fahrenheitben. Engem a Fahrenheitben kikészítettek a quicktimeok és félre is tettem. Ez szerintem jobb a Fahrenheitnél, mind az irányítása mind a sztorija jobb szerintem. Következő játék nekem a Heavy Rain lesz, amit csak kipróbáltam eddig, de nagyon adja :K
    Kis adalék, hogy ultrawide monitoron aztán tényleg teljes a játék, mert nincsen letterboxing, mintha erre lett volna tervezve!

    Amúgy ha valaki figyelmesen játssza a játékot, akkor észreveszi, hogy van benne Heavy Raines utalás! :D

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák