Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    válasz ghiottone #13 üzenetére

    Köszönöm a részletes magyarázatot :R
    Bevallom őszintén, nem vettem a fáradtságot, hogy utánanézzek, csak a cikkben a vegán bőr elnevezés ragadt meg bennem, hogy ez mekkora hülyeség.
    Persze el tudom fogadni, ha valaki a vegán életmódot folytatja meggyőződésből és nem fogyaszt/használ semmilyen állati eredetű dolgot, bár én magam nem értek egyet vele.
    De hogy ez a vegán dolog még a mobiltelefon-iparba is begyűrűzött, ez kemény azért :K
    Lehet, hogy borzalmas nagy kapufa is.

    Mármint azon emberek többsége szerintem, aki nem meggyőződéses vegán, az azért a műbőr szó vagy bármilyen marketingesek által átköltött (de még mindig mindenki tudja, hogy műbőr) változata alapján nem feltétlenül a magas minőségre apellál.
    Ha ugyanannyiért látok egy bőr és egy műbőr kabátot, nekem a műbőr gagyi a bőr meg fasza kategória. Én a Lenovo helyébe vállalnám, hogy pár vegán vásárlót vesztek, de akkor már egy bőr borítással legalább megmutatom a magasabb minőséget. Bár még mindig vallom, hogy aki bőrt akar, az vesz a telójára bőrtokot és kész. Nem kell ilyeneket egy műszaki cikk burkolatára tenni, hogy kitakarjuk a műanyag vázat alatta...

Új hozzászólás Aktív témák