Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Meteorhead #11 üzenetére

    Na igen, nem is értem mi ez a hiszti a Win 7-ért. Nem is hittem volna, hogy 2020-ban bárki is használ egy 11(!!) éves oprendszert. Ugyanez a rinya ment a WinXP - Win7-nél is, pedig ott még ennyi idő sem telt el.
    Hozzáteszem, én jobban szerettem a Win 7 design-ját, mint a Win 10-ét (sőt, szerintem máig a legjobb ebben a Vista volt), bár manapság kb nulla percet nem töltök már pl a Start menüben, max azért megyek oda, hogy kikapcsoljam a gépet.

    Ezt a játék-pakkot én is nagyon várom már. Nem tudom mennyi időt fogok rászánni, mert szeretem ugyan az efféle újrázásokat, de a játékmechanika borzasztóan elöregedett, függetlenül attól, hogy most kapott egy grafikai tuningot.
    Az ár is kérdéses, mert 10.000ft-ot biztos nem költenék erre, max pár ezret. Meglátjuk. Én titkon abban reménykedem, hogy az EA újra visszanyúl a címhez, és akár afféle rebootként új rész jelenne meg.

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák