2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Ellia

Ellia
(őstag)

A játék rövid távon tényleg élvezhető, hosszútávon viszont unalmas... Volt szerencsém az alfához, pár hete és nem győzött meg egyáltalán. Nem mellesleg valószínű, hogy rengeteg dlc fog hozzá napvilágot látni...

(#2) Bad Pritt válasza Ellia (#1) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

100%, már most be van jelentve egy DLC szörny (ami nem tudom, hogy megegyezik-e azzal, amit az előrendelők kapnak).

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#3) bolvar válasza Ellia (#1) üzenetére

bolvar
(aktív tag)

Miért volt unalmas hosszú távon neked?.Nagyon érdekel ez a game csak azért kérdem.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#4) VictorHUN

VictorHUN
(aktív tag)

Nem lesz akkora rajongó tábora mint a Left4deadnek, az tuti. Kezdjük azzal, hogy meg sem veszem

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#5) CocooN-z válasza Ellia (#1) üzenetére

CocooN-z
(őstag)

Nekem is volt, és az adatlapomon feltüntetett configomon kb 5-10fps (HD5870) el haladt LOW-on, kicsit még gyúrjanak rajta mert grafika nem indokolja ezt a játszhatatlan sebességet :)

BRSZK 5.0 - https://bit.ly/2IgQqox

(#6) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Szerintem tipikusan az a játék lesz, amire kb. 2 év múlva alig fognak emlékezni :)

(#7) oriic válasza VictorHUN (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Lol. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) tomas51 válasza CocooN-z (#5) üzenetére

tomas51
(aktív tag)

Már hogyne igényelné, cryengine fut alatta!
Szerintem nagyon jól van optimalizálva, a csatornámon megnézhető néhány gameplay.
4K-ba is vitte simán a 970 és persze nem lowon....

Csatornám: www.youtube.com/channel/UCebm3JovKOCweRYPk4soRSQ

(#9) Ellia válasza bolvar (#3) üzenetére

Ellia
(őstag)

Nagyon egysíkú volt. Lényegében ha a vadászok elkapták az első két fázisban a szörnyet onnantól nyert ügyük volt, ha a szörny tovább fejlődött a 3. szintre onnantól kezdve a vadászok felköthették a gatyát. Persze ez valamilyen szinten jó de valahogy meg kellett volna variálni picit a dolgokat. Akár egy random generált pályával. A pályát viszonylag könnyű kiismerni, megvannak azok a bizonyos pontok ahol eleinte viszonylag könnyen el lehet bújni - persze ezt a vadászok is tudják hol vannak. Vadászból elvileg 12 lesz, na most szerintem ezek csak a 4 kaszt variánsai lesznek csak. Szörnyek azért változatosabbnak tűntek az eddigi videóból.

Adtam neki egy esélyt, de mint kiderült nem nekem találták ki, kicsit változatosabb dologra számítottam. Mindenesetre szerintem lesz béta, próbáld ki, egy vélemény nem vélemény amúgy se, lehet neked nagyon be fog jönni :)

CocooN-z: szintén adatlapomon lévő konfig, Én be tudtam lőni játszhatóra, persze nem maximális beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#10) CocooN-z

CocooN-z
(őstag)

Hmm, azért majd a véglegesre kiváncsi leszek.

BRSZK 5.0 - https://bit.ly/2IgQqox

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.