2017. június 28., szerda

Gyorskeresés

(#1) Corpuscle

Corpuscle
(fanatikus tag)

Ez megint jónak tűnik! :))

(#2) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! addikt)

Méltatlanul elhanyagolt játék ez, pedig jobb a multija, mint a BF1nek vagy a COD: IWnek. :K

PC Konzol jóbarát ;)

(#3) noPublicFG válasza ProEvoFan (#2) üzenetére

noPublicFG
(senior tag)

+1 :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#4) ribizly válasza ProEvoFan (#2) üzenetére

ribizly
(őstag)

A BF1 nem rossz, de aki az elmúlt években nyomta az azért ezt azért már látta sokszor. Igaz a WW1 azért elég poén. :)
A CoD: IW a leggyengébb CoD, amit valaha láttam. Messze az elvárásim alatt teljesít a multi minden téren.
A Titanfall 2 nem sokkal tud többet az első részénél, de azt tökéletesen. Igazából ez az idei év CoD-ja nálam, csak másképpen hívják. :DDD
Nem csupán egy jó játék, hanem remek iránymutatás a többi fejlesztő és kiadó számára is ezzel az ingyen DLC üzletpolitikával. Bízom benne, hogy lesz még neki egy 2. felfutása.

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#5) GoodSpeed

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Az első része megvan, de ezt már nem vettem meg. Most így a videót nézve olyan érzésem volt, mint amikor a Portal 2-őt keresztezték volna a CoD dal :D

youtube.com/gsprof Huawei MediaPad M3 8.4 4G/LTE 64 GB ROM/4GB RAM Android 7.0 Nougat

(#6) schellky válasza ProEvoFan (#2) üzenetére

schellky
(újonc)

+1

ScHellKy

(#7) Corpuscle válasza ProEvoFan (#2) üzenetére

Corpuscle
(fanatikus tag)

Black Friday alkalmával meg lehetett venni olcsóbban. Mivel az első rész kimaradt, gameplay tetszett, megvettem. Azóta közel 7 nap játékidőm van benne, nem gondoltam volna, hogy ennyire beszippant. Szépen összerakták, érződik rajta a törődés. A single is kimondottan szórakoztató.

(#8) Nyugis

Nyugis
(fanatikus tag)

Üdv

Sokat olvastam már erről a játékról .
A sok ingyenes dlc végett lehet magam is kiprobálom!
Persze majd ha akciós áron kapható! 😊

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.