Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) front3r

front3r
(őstag)

A cikkben több helyen is el van írva: Pref for the Gods a helyes címe, és nem Prey of the Gods!

(#2) rodrigez

rodrigez
(senior tag)

Ez valami Shadow of the Colossus klón? :)

(#3) oriic válasza front3r (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Köszi, javítva. Ezért nem szabad hajnalban írni hírt. :W

#2) rodrigez

Nekem is hasonló jutott az eszembe róla.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Bad Pritt válasza rodrigez (#2) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)

Ugyanez jutott eszembe. :D Pont emiatt várós. :)

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#5) gabor7th

gabor7th
(őstag)

"A különleges alkotásban egy magányos hőst küldenek el a világ végén található fagyott szigetre, ahol az a feladata, hogy kiderítse mi áll az mögött, hogy a világot az örök tél sújtja." Túlságosan északon van.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6) WayneGace

WayneGace
(senior tag)

Ha örök tél van, akkor miért van növényzet?

(#7) deakpeti válasza WayneGace (#6) üzenetére

deakpeti
(tag)

Orokzoldek vannak telen is

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#8) WayneGace válasza deakpeti (#7) üzenetére

WayneGace
(senior tag)

Olyan helyen, ahol van tavasz meg rövid nyár. De a hírben örök télről van szó.

(#9) deakpeti válasza WayneGace (#8) üzenetére

deakpeti
(tag)

Ja ertem

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#10) oriic válasza WayneGace (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hivatalos oldalon van ez: :D

"In Prey for the Gods, you play a lone hero sent to the edge of a dying world to discover the mystery behind a never-ending winter."

Live-Die-Respawn

(#11) Döglött Róka válasza oriic (#3) üzenetére

Döglött Róka
(addikt)

Az elgepeles meg a kisebbik gond, de az "az mögött" felkapcsolta a parasztindikatort...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#12) Gainka

Gainka
(őstag)

Ez jutott róla eszembe: Horizon Zero Dawn

Mi lett a világgal hogy "minden" játékban női fő hős van :D

De am jöhetnek az ilyen TR klonok, szeretem az ilyen gémeket.

(#13) nyunyu válasza Gainka (#12) üzenetére

nyunyu
(nagyúr)

Boobs sell.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14) wolfman válasza nyunyu (#13) üzenetére

wolfman
(veterán)

Az isten ellenfelek közül 2 nèger lesz. :)
Egyèbkènt meg igen, olyan mint a Shadow of Colossus, de az nem volt PCre ès portja sincs ez meg PC-re jön, szóval jőjjön bátran. Engem ez a Videó tökèletesen meggyőzött. Törtènetre picikèt Never Alone.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) alevan válasza Gainka (#12) üzenetére

alevan
(őstag)

Mivel páran ki voltak akadva, hogy mindig férfiak a főhősök, ezért most "trendi" lett női főhőst alkotni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#16) bepken válasza oriic (#3) üzenetére

bepken
(addikt)

szintén hajnalban megnézve nekem meg ez egy "Lara Croft: Shadow of the Colossus" címnek tűnik :DDD

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#17) Sirandrish válasza rodrigez (#2) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Hja csak kősivatag helyett a fagyos pokolba.
Egyébként nem baj...nincs sok hasonló játék úgy sem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) bepken válasza Sirandrish (#17) üzenetére

bepken
(addikt)

kicsit más kategória, de a Painkiller pont az ilyen BigBoss-ok miatt volt nagy kedvenc :)

╔═══ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ══╗ ╚═════════════════════ Xiaomi Mi A1 ════════════════════╝

(#19) Sirandrish válasza bepken (#18) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Nagy dögök a God of Warban is vannak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) wolfman válasza Sirandrish (#19) üzenetére

wolfman
(veterán)

De mivel itt feltételezhetően nem a vég nélküli Massacre a játék fő mozgatórugója, így inkább maradjunk hasonlítgatásokban a SotC-nál.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) Sirandrish válasza wolfman (#20) üzenetére

Sirandrish
(titán)

A Painkillerre hoztam fel és nem erre.
Szerintem tisztában vagyok vele hogy milyen a SotC ha már vagy 8szor végigvittem :))

(#22) SunMount3r válasza oriic (#3) üzenetére

SunMount3r
(veterán)

Pedig a Pray of the Gods frappánsabb cím lett volna... :U

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#23) bepken válasza SunMount3r (#22) üzenetére

bepken
(addikt)

szerintem ez is frappáns így, az az E betű okkal van kiemelve :)

(#24) SunMount3r válasza bepken (#23) üzenetére

SunMount3r
(veterán)

Hehe, ez meg én néztem el... :U Sebaj így is frappáns (bár totál mást jelent)... :D

[ Szerkesztve ]

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.