Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz AssAssynn #29 üzenetére

    Ezzel szemben, ahogy más látja, a te szavaiddal élve: "ez egy politikai propaganda cikk". És már indul is a megszokott gumicsont.

    Szép próbálkozás volt, de ezek a te szavaid. Nem az enyémek.

    Elolvassa egy átlag ember ezt a cikket (mint például én), és azt látja, hogy az IT-n belüli fejlesztésekről, folyamatokról van itt szó, és eszébe sem jut a politika-téma. Bár igaz, én magam nem is keresem azt benne.

    Igen pontosan ez a propaganda lényege, nagyon szépen leírtad. Hogy mi lehet mögötte, az kit érdekelhet. Az, hogy a versenyszférához annyi köze van, mint Repülős Gizinek az évszázad bankrablásához...

    Ezért írtam, hogy jó lenne, ha nem hoznák oda mindenhová a kedvenc témájukat egyesek.

    Akkor most miért is írtad ezt le? "ez egy politikai propaganda cikk" Én nem írtam le ilyet... Tulajdonképpen, akkor Te politizálsz, vagy csak én látom, hogy valamit meg akarsz magyarázni ami el sem hangzott ebben a formában?

    Ezért nem veszem komolyan évek óta ezt a céget. A propaganda amit egyesek tolnak, és egyesek beveszik viszont undorító. Ilyenkor nem tudom, hogy ez tulajdonképpen naivitás, vagy másokat akarnak egyesek hergelni ezzel? Van tippem, csak nem fejtem ki...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák