Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Z a hangya #1 üzenetére

    Nagyon bízom benne, hogy nem így van, ha mégis az nem lesz hatással a játékmenetre.. :O

    Nagyjából az elmúlt években kiadott játékok mindegyikéről meg tudtam saccolni, hogy kik vagy milyen korosztály lehetett a célközönség. A 2013as TombRaider viszont nagyon komolyan zavarba hozott, mert látszólag egy 13-16év közötti, masszív játékfüggő lánykák számára készült hibrid valami.
    (A probléma abból fakad, hogy megítélésem szerint ez a játékosbázis nem létezik.. :DDD)

    Átszenvedtem magam pár pályaátvezető videón, amik leginkább egy, az említett korosztályba sorolható amerikai felső 10k-hoz tartozó leányzó érzelmi hullámvasútazásaihoz hasonlítottak, egy ötödrangú filmsorozatot megszégyenítő módon. Köztük pedig ütemesen mást se hallottam, mint ahogy jajveszékel, nyögdésel és sóhajtozik, miközben át kell ugrani két kavicsot, a logikai feladványoknak csúfolt feladatokról nem is beszélve. Igazi borzalom volt, mélytöröltem.

    Ugyan kijött erről a játékról pár videó, ahol ruhásszekrénybe bújva lehet rettegni, meg kicselezzük az Alient azzal ha bebújunk az asztál alá, azért nagyon bízom benne, hogy ennél azért kicsit igényesebb lesz a végeredmény.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák