Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz Alogonomus #37 üzenetére

    OK! Van igazság abban amit írsz, ez jogos! Én is csak a fullHD-t szoktam nézni, mert az van nekem itthon, szóval olyan veszély nincs, hogy ÉN valaha ilyen, vagy hasonló VGA-t vegyek :B, ami viszont most az NV mellett döntött számomra is, annó az RT támogatása, illetve most is jobban muzsikál az RT-ben, elég sok játéknál, az AMD VGA-in jobban visszaesik az FPS. Ennek okát én nem tudom.

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

  • b.

    félisten

    válasz Alogonomus #37 üzenetére

    az általad említett tesztben lefordítva mit látsz ha már a részleteket nem veszed figyelembe csak szépíted a számokat:

    tehát a 3090 (NEM Ti) hez nézve FHD ban egyenlő, a többi felbontásban gyengébb a 6900 XT
    A 3080TI hez nézve pedig egyedül FHD ban gyorsabb 1 % kal a többiben lassabb. tehát 6900XT = 3080Ti jóindulattal a 6900XT felénem nézve RT -t meg DLSS-t meg hasonló huncutságokat.

    A 6950 hez nézve azonos fogyasztással FHD ban 2 % kal gyorsabb a többi felbontásban gyengébb mint a 3090Ti, 4 K ban a 3090 nél is gyengébb. kb 3080ti

    Még kiegészítés hogy az általad írt százalék számok a 6950 =100% bázis értékénél jelentik ezt a százalékértéket. ha a 3090 a 100% akkor ez több természetesen...
    nem váltott semmilyen tesztoldal semmilyen felbontásonkénti tesztelésre .ez évtizedek óta így van elárulom neked. ez egy 10 éves teszt : [link]
    meg ez is: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák