Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ncc1701 #70 üzenetére

    Csak tipp, de ugye, te nem Magyarországon élsz? :U

    Az én fizetésemből erre egy élet is kevés lenne, ha annyit félre akarnék tenni, amiből egy évig ellehetek, plusz még be is fektessek valamibe... nem vagyok én bróker, sajnos. A nyugdíjat meg lehet, hogy meg sem érem, kezdjük ott. Pláne, ha felemelik 65 évre (később 72-re), ahogy akarják. :(

    (#73) Aprósólyom: Elfogadnak olyannak, amilyen vagyok, mint ahogy én is olyannak fogadom el őket, amilyenek. Ennyi a titok. Tudjuk, mit lehet és mit nem. Odáig tutira nem fog fajulni a helyzet, hogy az utcára kerülünk, mert én megvettem magamnak az AMD Ryzen 7 3700X-et. :)

    Egyébként lassan tényleg be lehetne fejezni az anyagi helyzetem kielemzését, az égvilágon senkinek semmi köze hozzá, hogy mit veszek a pénzből, amit megkeresek. Örüljetek neki, hogy nektek van annyi, amennyiből minden megvan és még félre is tudtok tenni, én megelégszem a mostani helyzetemmel is. Nem mondom, hogy nem lehetne javítani rajta, de sajnos ahhoz kellene legalább még egy 0 a fizetési csekkem végére (vagy egy 1-es az elejére). :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák