Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackSoft

    addikt

    válasz joysefke #44 üzenetére

    1. Ki mondta neked, hogy én a gépet csak krájziszra használom?

    Ha csak játszanék, akkor elég lenne tényleg egy 1150-es 4770K és 8GB ram is. Viszont jelenleg a procinak mind a 12 szálát 100%-osan kihasználom, és ha lenne 64GB ramom azt is megenném, mert a 16 nagyon-nagyon kevés.

    2. Nem lőttem túl a célt játékban sem, mert jöhetne még egy VGA simán, mert nincs meg mindenhol a 60fps, főleg hogy az a tervem, majd egy idő után átállnék 2560x1440-re, amihez édes kevés lesz a VGA-m.

    3. Ha nem váltod az alkatrészeket évente, akkor később úgy jársz mint én legutóbb. Vettem a gépet 600k-ért, utána eltelt 4év, és 150-et kaptam érte, amiből vettem egy alaplapot. Ha upgradeltem volna évente, akkor nem lett volna 450k kiesésem, max 100k amivel pótolni kellett volna. Vagyis sokkal költséghatékonyabb a dolog, mint sokáig egyet használni.

    Lehet hogy te mondjuk nem tartozol abba a rétegbe, akik így csinálják, és ennyit költenek a gépre, de attól még ez egy nagyon is jó, és működő folyamat.

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Új hozzászólás Aktív témák