2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) kriszpontaz

kriszpontaz
(veterán)

Képesek voltak a Jet ramminget beletenni -.-" gratulálok.

(#2) milan18

milan18
(aktív tag)

Nágyon jóóóó :Y

(#3) oriic válasza milan18 (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Egyetértek. :)

Live-Die-Respawn

(#4) Spancho

Spancho
(senior tag)

A COD reklámok legalább 'viccesek'
Itt meg bepakoltak pár 'menő' 20-30 évest akik nagyon szeretnek katonásat játszani :D
Nem is értem minek tv reklámot csinálni egy játéknak...

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#5) Stauffenberg

Stauffenberg
(nagyúr)

Még mindig nem tudom megvegyem-e... A BF3 esetében a kezdeti lelkesedés után nagyon gyorsan jött a totális dögunalom és már nem volt kedvem újabb mapokra újból elkölteni az alapjáték árát, inkább visszamentem a Bad Company 2-be, annak hihetetlen hangulatos és jól felépített mapjai voltak, nem úgy a BF3-nak, ami sekélyes, unható és jellegtelen... na meg hiába lett 64 fős, maximum csak a légtér lett nagyobb, de a helyszínek még mindig maximum csak 32 főt tudtak hajtépés nélkül kiszolgálni.

Szóval nálam a BF3 nagy csalódás volt, eleinte nagyon csíptem, de hamar elszállt az újdonság varázsa.

A BF4-nek már nem szavazok ilyen könnyen bizalmat. A BF BC2-vel gyakorlatilag a mai napig jól elvagyok ha éppen FPS lövöldére vágyom.

## Szteroidon felpumpált Revolut meghívóért keress PM-ben! (Ingyen fizikai kártya és 3000 Ft ajándék egyenleg)

(#6) hommeros

hommeros
(őstag)

A Bétával játszom, de annyira nem jött be. Nagyon rank alapú és unalmas is.
Kezdő rankkal mindenki halomra lőtt. Gáz az egész.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) merkucyo válasza Spancho (#4) üzenetére

merkucyo
(aktív tag)

Pár - couch potato - előadásában hitelesebb lett volna :))

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#8) milan18

milan18
(aktív tag)

Megnéztem megint és oda baszós :K

(#9) nofi

nofi
(őstag)

Én egy karót beírnék a maerketing teamnek. Kb. bejelentés óta ezt összeomló épületet nyomatják, ami egy feature egy pályán. Najó, azóta már van vihartépett pálmafa meg robbanó szélerőmű... Tovább pont az "árkád" jelenetekkel reklámozni egy Battlefieldet, baromira nem nyerő. Hol van már a BC2 :(
Ha reklám alapján vennék most háborús shootert akkor az új CoD lenne. Még szerencse, hogy nem :P

(#10) #57919488 válasza nofi (#9) üzenetére

(törölt tag)

BC3-at csinalhatnanak inkabb mert ez egy BF3 dlc sok nagyon kicsi extraval :(((

(#11) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Ez ütősebb reklámvideó, mint az a rakás Cod videó, amiből semmi részlet nincs a játékból.

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#12) turit válasza hommeros (#6) üzenetére

turit
(tag)

:) Sokat kell játszani , reflex és taktika is kell hozzá, akkor jobban fog menni.

(#13) Đusty

Đusty
(őstag)

Nem olyan rossz ez, de nyílván mint a filmeknél itt is összevágták a legérdekesebb részeket.

(#14) Oddløg

Oddløg
(csendes tag)

Az a ház ledőlés kezd ciki lenni.

(#15) gali777 válasza nofi (#9) üzenetére

gali777
(őstag)

Nem tudom miért a bc ugrik be állandóan az embereknek egy bfről... Az egy spinoff kb. Az IGAZI BF a BF2 volt szerintem :D

(#16) #57919488 válasza gali777 (#15) üzenetére

(törölt tag)

Olyan soha tobbet nem lesz barmennyire is jo volt. Konzolokon nem lenne nagy igeny BF-BF2 stilusra sajnos.

(#17) Bazzzs válasza gali777 (#15) üzenetére

Bazzzs
(senior tag)

Nekem úgy rémlik, hogy amikor megjelent a BC2, akkor meg mindenki azt szidta, hogy ez nem BF és többet ilyet ki ne adjanak. A BF3 bejelentésekor tele is voltak a fórumok olyan véleményekkel, hogy csak ne a BC féle vonalat vigyék tovább. Ettől függetlenül én élveztem eddig mindegyik részt :B

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#18) SkyS1gn válasza Spancho (#4) üzenetére

SkyS1gn
(nagyúr)

Ja mer a COD mivel menőzzön? A Quake enginnel? Nem mernek ingame reklámot kirakni... :DDD

[Love shooting and editing videos][If you love my work contact me]>>>[YT:https://goo.gl/Px2Pem]

(#19) JanR

JanR
(addikt)

Jobb mint a mollós ;]

(#20) k.soma válasza SkyS1gn (#18) üzenetére

k.soma
(senior tag)

Igen, én is így látom a helyzetet. :D Bár ez a házledőlés tényleg nem nagy "was ist das" dolog. Engem majdnemhogy idegesített a béta alatt. De attól még nekem meghozta a kedvem ez a videó a játékhoz. :)

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.