Új hozzászólás Aktív témák

  • woker

    aktív tag

    válasz fornettisuti #33 üzenetére

    Az Eagle Eye (meg igazából az összes többi hasonló termék) inkább félúton van a controller és a billentyűzet+egér között (tudom, mert nekem is van egy EE 3.0-m). Jobb mint egy controller, de közel sem olyan jó mint egy egér mert a konzol felé továbbra is egy controllert emulál így annak a paramétereinél nem tudsz jobb lenni.

    Egyébként fölösleges elkülöníteni őket. Dust 514-ben is játszom (egér+bill) olyan magyar srácokkal akik controllerrel tolják és hát jobban megy nekik mint nekem (pedig még panaszkodnak is arra, hogy az aim assist nem működik normálisan, igaz én se szoktam meg még mindig, hogy egy picit lomhán reagál a mozdulataimra a PC-n megszokotthoz képest).

  • NeoExDeath

    aktív tag

    válasz DummyBoy #42 üzenetére

    Jó kis sztori és összefoglalás :)

    Én úgymond ős PC-sként kezdtem, és a mai napig van egy erős PC-m amiről nem mondanék le mert tud pár funkciót amit más nem, és máig játszok rajta. Viszont már a PS1 idején megfogtak a konzoljátékok, minden generációra van pár olyan gyöngyszem ami PC-re sosem érkezik meg. 2002-óta van PS2-m (máig működik, de 2008-ban játszottam rajta utoljára komolyan), és a konzolos minőségi játékérzés kezdett beférkőzni hozzám. Mostmár abban a fokozatban vagyok, hogy csak kontrollerrel játszok kizárólag, nem is vagyok hajlandó egér+bill -el, nekem az már a múlt, kényelmetlen, asztalhoz szegezett irányítási mód (most komolyan, egy szövegbeviteli eszköz mint irányító, amin csak digitális gombok vannak? ). A kontrollerek fejlődését ezért kb 10 éve figyelem, és az a véleményem, hogy a DS3/X360 kontroller már tökéletesen alkalmas FPS játékra (a PS3-as sokkal inkább). Személy szerint nekem sokkal nagyobb élvezetet nyújt a kontrolleres FPS irányítás, mert analóg, precíz, és a rezgésnek köszönhetően még nagyobb élményt nyújt. Én is egeres CS-s voltam, de nem volt nehéz átszokni a kontrollerre. Ja és nem casual sigle player játékok tapasztalatai mondatják ezt velem, hanem pl a BF3 amivel PS3-on játszom. Amikor megjelent a játék PC-re vettem meg egyből. Az hogy most PS3-on tolom szerintem sokat elmond, hisz van tapasztalatom mindkét verzióval. PC-hez az X360-as wireless kontrollert használom. A multiplatform címeket többnyire PC-n tolom a jobb grafika miatt.
    A tipikus PC-s játékosoknak nem szokott tetszeni a véleményem, na ők azok akik konzolt még csak a havernál próbáltak ki.

  • fornettisuti

    veterán

    válasz NeoExDeath #52 üzenetére

    kontroller már tökéletesen alkalmas FPS játékra (a PS3-as sokkal inkább)
    konzolon biztos, hogy nem. :(

    iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Új hozzászólás Aktív témák