Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    Véleményem szerint a BF sorozat az pont a COD és az ARMA között helyezkedik el. Akinek nem kenyere az, hogy mindig csak rohangáljon, bár tudom, hogy COD-ban is vannak járművek, ha nem is abban az értelemben, mint a BF-ben. Akinek nem kenyere az, hogy végig kússzon egy pályát, mert full realisztikus az egész, mint az ARMA-ban, azok számára a lehető legideálisabb a BF sorozat. Valószínű akit ezek a videók nem győznek meg, azok nem is voltak vevők a 3-ra sem. Persze lehet rosszul látom. Amúgy valószínűleg kész van a többi pálya is, de nyilván nem fogják ellőni őket a megjelenés előtt. Gondolom 100 lakat alatt őrzik az egészet. Elég nagy a hype körülötte, értem ezalatt az erősen hozzá kapcsolt új generációs vga-kat is. Vannak kételkedők, hogy ez csak egy BF3.5, de szerintem bőven több rejlik ebben a játékban. A véglegest véleményt úgy is mindenki csak a megjelenés után fogja tudni leszűrni. Addig is számoljuk a napokat, ami hátra van... már aki. :D

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák