2019. szeptember 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Kanczy

Kanczy
(addikt)

Remélem csak a videó van ilyen rosszul optimalizálva :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) tDr1v3r válasza Kanczy (#1) üzenetére

tDr1v3r
(veterán)

Én is, ez a hülye HDR rohadtul elbassza az egészet...

最低だ、俺って。

(#3) daneeeeee

daneeeeee
(aktív tag)

Nagyon ígéretesnek néz ki ! :K

(#4) petya1992

petya1992
(tag)

Nekem csak 1 valami tünt fel amolyan furán dobja a gránátot de biztos hogy orvosolják amugy minden klafa vele :)

(#5) Gude

Gude
(senior tag)

Láthatólag nem kész,de október végéig van még idejük megcsinálni!Nekem kötelező kategória ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) FuRiONight válasza Gude (#5) üzenetére

FuRiONight
(őstag)

Attól, hogy október végén jelenik meg, nem azt jelenti, hogy addig is fejlesztik. Szeptember közepe-vége felé már aranylemezen kell lennie. Szóval 2 hónapjuk van még hátra a befejezésig. :o

[ Szerkesztve ]

(#7) Sub-ZeRo

Olyan bc2 és mw2 keerék érzésem van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#8) jegenye77

jegenye77
(addikt)

Ez továbbra se fogott meg egy cseppet sem. :(
Az első videók nagyon tetszetősek voltak de ezekben semmi szép és érdekes nincs.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9) Gude

Gude
(senior tag)

Sztem még kiadás után is lesz lehetőség a javításra ilyen olyan "peccsekkel" :U Mind1!Lényeg,hogy elő van rendelve ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#10) Malachi

Malachi
(addikt)

menjenek a fenébe, én az MW3-at rendeltem elő de ez igazából tök ugyanolyan. így elsőre. kicsi pálya, rohangálás, na jó, jármű - de ekkora pályán vicc. VISZONT nagyon hangulatos és szép is, az akadozás gondolom az alpha stádium miatt jelentkezik. volt gond a BF2-vel ilyen téren? optimalizáltság, akadozás, sokat kellett peccselni? mert megvenném ezt is ha jó lesz, talán, majd. :D

(#11) bivalyolo válasza Malachi (#10) üzenetére

bivalyolo
(őstag)

voltak gondok a bf2-vel is anno.
memory leak az egyik pecsben és hasonlók :D meg akkoriban kellett ahhoz is vas :K

itt viszont az egyetlen játszható map alapján nem szabad ítélni mert lesznek sokkal nyíltabb pályák is. gondolok itt azokra amiket már ismerünk a bf2-ből.

"Let's agree to disagree!"

(#12) laleh

laleh
(addikt)

nagyon kafa ::):)

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garainciális ügyintézés törött , ázott is!

(#13) Malachi válasza bivalyolo (#11) üzenetére

Malachi
(addikt)

aham. mondjuk mindig elfelejtem, hogy az MW3 meg újra IWnettel jön, az meg maga a halál egy rendes dedikált szerveres játékhoz képest. játszató, de mázli kell hozzá, hogy folyamatos legyen a játék. az első hetekben meg gyász volt, néha bekerülni is alig lehetett, alacsony pingek, miazmás...

BF3 dedikált szerveres lesz?

(#14) Norb3rto válasza FuRiONight (#6) üzenetére

Norb3rto
(senior tag)

Majd jön hozzá néhány patch :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#15) Gude

Gude
(senior tag)

Ha jól emlékszem bf2-nél is 5 patch volt :)

(#16) Boxi88

Boxi88
(őstag)

Valóban jónak ígérkezik, de ez az irgalmatlan optimalizálatlanság... reméljük nem az lesz vele mint a crysis2 dx11-el... :U

(#17) .noxwill válasza Boxi88 (#16) üzenetére

.noxwill
(veterán)

+1

All→M8

(#18) elithun válasza tDr1v3r (#2) üzenetére

elithun
(őstag)

+1, ha ilyen állati fényes marad a játék, akkor nekem kimarad.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#19) Malachi

Malachi
(addikt)

nem azért, de a HDR általában kikapcsolható.

(#20) elithun válasza Malachi (#19) üzenetére

elithun
(őstag)

A BC2-ben nem bírtam kikapcsolni, még a config fájlt is átírtam.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#21) F_Zolee

F_Zolee
(veterán)

Befigyelt azért pár lag. Mindenesetre jó lesz, BC2-höz képest viszont több szívás lesz a bozótban fekvő emberek miatt.

(#22) radi8tor

radi8tor
(MODERÁTOR)

Jajj de gagyi az a defibrillátor. Adrenalin injekció jobban néz ki CoD-ban ;]

⭐ https://wellbe.hu

(#23) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Nekem bejön, letisztult és átgondolt. Ebből az egy pályából nem lehet sokmindent leszűrni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) gekkoXT

gekkoXT
(senior tag)

mi a fene ez a tappiti hang?
Olyan a lépés hang mintha valami gumimacik rohangálnának.
Baromi idegesítő.
Az elején a lábra fordulásnál meg olyan mintha lebegve futna nem a talajon.

(#25) Tibor92

Tibor92
(tag)

Egész jónak tűnik.
Bár azért az a csős Metró pálya nekem olyan CoD feeling, nem ezt szoktam meg a Battlefield játékoktól. Azért ez kicsit aggasztó. A laggot meg még hadjuk, ez korai fázis még--

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#26) Csabahun válasza gekkoXT (#24) üzenetére

Csabahun
(senior tag)

Én is pont ezt néztem,a futás az tényleg gáz.Ez a videó nagyon nem győzött meg,de nem itélek elsőre 1 pálya után.

(#27) Smile13

Smile13
(csendes tag)

Ütős gém lesz az biztos ;)

(#28) Csabroncka

Csabroncka
(addikt)
LOGOUT blog

Ismét korszakalkotó lesz. Tudom mindent el lehet mondani főleg a BC2-ről csak azt nem, hogy tökéletes.
Ez kérem azonban PC-re írt motor, tehát eleve 300%-os előnnyel indul a játék a BC2-höz képest.
Nagyon várom, kíváncsi leszek milyen arányban fogja terhelni a procit és a videókártyát. Egy biztos szeretni fogja a VGA tuningot :K

"in medias res"

(#29) bpx

bpx
(őstag)

na de hol vannak a nagy nyílt terek, meg a rengeteg jármű meg gép? :)
az E3-as videó tetszett a legjobban eddig, ezek engem nem a Battlefieldre emlékeztetnek

[ Szerkesztve ]

(#30) Föcsök

Föcsök
(aktív tag)

A gránát, és a defib még nagyon béna, bfbc2-ben azért a defibrillátor sokkal nagyobb volt, és nagyobbat is szólt. Ez a perk fejlődés, meg már ez a fegyvereken a gusztustalan scope-ok kicsit a cod-ra hajaznak. Sebaj még szeptemberben a beta után is vissza lehet mondani az előrendelést. :DDD

(#31) noisia

noisia
(aktív tag)

Nálam ez a "látatlanban is előrendeltem" - kategória ... ejj de szép is lesz :)

________@đĐ°ß#÷

(#32) Malachi válasza Föcsök (#30) üzenetére

Malachi
(addikt)

hahaa, de az MW és COD fanok - mint én - meg éppen ezért kapják fel a fejüket rá. a pálya nem tetszik, elég kicsi, nagyobbról kellene videó, de amúgy éppen ezért is jó, pörgős. mozgás olyan amilyen, fizika jónak tűnik, hitbox, hát ki tudja, hangok oké, grafika zsír, szóval teljesen jó ez. ez ugye 2 héttel korábban jön, mint az MW3? mire az megjelenik, talán el is múlnak a BF3 gyerekbetegségei és agyalni kell majd, melyikbe öljön az ember a következő hónapokban több száz órát. :D mert a kettő együtt nem megy majd.

(#33) sittes79 válasza Csabroncka (#28) üzenetére

sittes79
(addikt)

a játék forumban találsz pár gépet és hogy milyen fps értéken fut a játék...sikerült bejutnom az alpha trialba és a battlelog belső forumán írják az adatokat.

nekem 1920*1080-ban low beállításon stabil 35-40 fps...(low,medium,high,auto) van az alpha-ban egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

(#34) DjDanee87

DjDanee87
(őstag)

Bejövős. Tuti meglesz, ha nem is megjelenéskor rögtön

(#35) A.S. Perish

A.S. Perish
(csendes tag)

Az első videóban a riasztó rendszert a lábával hatástalanitotta?! :D :R
(mert a keze a fegyveren volt)

Már 2011 van de még mindig nem tudnak apróságokra odafigyelni.

Pedig az ember mikor még a fán volt akkor is használta a kezét! :D

A Föld egy hangyafarm és isten egy gyerek egy nagyítóval!

(#36) joi29

joi29
(őstag)

Jaj nekem mi az a távcsöves lég puska, a rádió hang meg mint ha counter
játszana valaki a kis szobában.
Egyébként nagyon életszerű, hogy egy játszóteres parkért folyik a harc... :W

(#37) madgie válasza Sub-ZeRo (#7) üzenetére

madgie
(titán)

Nekem meg 70% új MoH, 30% BF. Ha ez így marad, lehet több pénzem marad :D

(#38) Malachi válasza A.S. Perish (#35) üzenetére

Malachi
(addikt)

alpha

(#39) Polllen válasza madgie (#37) üzenetére

Polllen
(nagyúr)

Sajnos én is látom benne a Moh-t (is) :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#40) Normi™

Normi™
(őstag)

Csak nekem van crysis 2 érzésem ezen videók láttán?

(#41) luckynick válasza Normi™ (#40) üzenetére

luckynick
(csendes tag)

szintén crysis2, még a map is

(#42) megint én

megint én
(őstag)

Én úgy látom: Grafkó Crysis, Mozgás COD, Mcom mód CS. És szerintem ez ilyen üzletpolitika akar lenni, hogy a Bétába betolják ezt a mapot, és ezzel akarják elcsábítani a fent említett játékokból a gémereket. Remélem azért lesznek olyan mapok mint anno az 1942ben, és a kiegészítőjében a Desert Combatban.

(#43) Sub-ZeRo válasza madgie (#37) üzenetére

Hát az új MOH meg olyan mint a bc2 szerintem, grafikailag, meg mozgásilag minden. Mondjuk a távcsőbe nézős rész, az már inkább mw2, cod vonal.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#44) madgie válasza Sub-ZeRo (#43) üzenetére

madgie
(titán)

Szerintem meg tiszta CoD, köze nincs a BC2-höz. Max mozgásban. Fegyverek, pályák tiszta kólofgyúti (meg a nulla rombolhatóság is)

(#45) jegenye77 válasza madgie (#44) üzenetére

jegenye77
(addikt)

De kidőlt egy fa meg leomlott a ház sarka!!! Hurráááá :C

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#46) madgie válasza jegenye77 (#45) üzenetére

madgie
(titán)

Nem a BF3-ra, hane ma MoH-ra értettem a rombolhatóságot. A BF3 még alpha, van ideje javulni...

(#47) Sub-ZeRo válasza madgie (#44) üzenetére

Igen érezhető a cod hatás, de a bc2 meg a moh nem nagyon különbözik. Mindkettőt megvettem steamen, de nagy különbséget nem vettem észre köztük.
A rombolhatóságot nem néztem, csak az ember mozgását, meg a fegyver hangokat. :)

(#48) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

A fegyverek külseje, hangja és kiegészítői valamint az emberek mozgása természetes, hogy nem fog változni, ha az eredeti másolata minden téren amit beletesznek a játékba. A játékmenet és a kasztok, valamint a járművek és a gyalogság közötti egyensúly az ami lényeges. Remélem a BattleLOG rendszert sem fogják elrontani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49) Recon666

Recon666
(Közösségépítő)

Jónak néz ki.

Audio Technica A990Z + kercsó SztratosZ || Xonar Essence STX || Microlab Solo6c

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.